Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Na-Allegro-72690)

Strony: 1 2


Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - UmCyK - 13-07-2013 15:16

1.Nazwa przedmiotu :Poradnik który pokazuje jak w łatwy sposób coś pozyskać i sprzedać to na allegro.
2.Opis przedmiotu :Poradnik który pokazuje jak w łatwy sposób coś pozyskać i sprzedać to na allegro.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :PW
5.Cena : Myślę że cena 30 zł będzie dobra.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : BANK

Jakiś Tutor się zgłasza ??


RE: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - WazzaP - 13-07-2013 16:38

Tutor ma się do cb zgłosić? beka


RE: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - bitu92 - 13-07-2013 16:43

Też tak właśnie pomyślałem jak zobaczyłem
Cytat:Jakiś Tutor się zgłasza ??
pokerface
Przecież to nie tutorowi zależy żebyś sprzedał , tylko tobie


RE: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - mikiniki - 13-07-2013 18:14

Ciekawe. Jak recenzja będzie OK - biorę
Pozdrawiam


RE: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - Cffaniak - 14-07-2013 13:39

haa xD ja tez moge napisac xD naczym najlepiej zarabiac Big Grin Big Grin A przeciez tu jest tez opsiane jak na allegro zarabiac...


RE: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - xerq - 14-07-2013 15:05

Jest darmowy poradnik w poradnikach Smile Nie wiem po co wydawać kasę.


RE: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - surfer0700 - 14-07-2013 15:13

Dostałem "poradnik" (jeżeli można to tak nazwać) do recenzji...
Szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć. Autor sprzedaje sposób który jest dostępny za darmo na forum i dorzuca do tego jeszcze darmowego bota. Myślę że każdy kto interesował się sprzedażą na allegro miał z tym styczność, i na pewno oferował już taką usługę.
Autor życzy sobie 30 złotych za coś co można znaleźć w sieci za darmo, co więcej jest to dostępne na forum. Nie wiem czy to prowokacja, kpina czy marny żart - NIE POLECAM.



RE: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - UmCyK - 14-07-2013 15:15

Mozna to znaleźć ale nieliczni to znajdą dzięki mnie możesz zarabiać 20 zł w 2-3 godziny odpalonego bota.


RE: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - WazzaP - 14-07-2013 15:21

(14-07-2013 15:15)UmCyK napisał(a):  Mozna to znaleźć ale nieliczni to znajdą dzięki mnie możesz zarabiać 20 zł w 2-3 godziny odpalonego bota.

Nie żartuj sobie z nas, to co ktoś napisał na forum za darmo, ty chcesz to opchnąć komuś za 30 zł.. Moim zdaniem temat do kosza.


RE: Poradnik Jak Zarabiać Na Allegro - diabloo07 - 14-07-2013 15:36

Pewnie chodzi o bota do addmefast i sprzedaż usług FB Wink