Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta Facebook a weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konta Facebook a weryfikacja (/Temat-Konta-Facebook-a-weryfikacja-72686)

Strony: 1 2


Konta Facebook a weryfikacja - GreenDay - 13-07-2013 14:59

Pytanie raczej do tych co masowo te konta rejestruja.
Zarejestrowałem ostatnio 40 kont i tylko miałem 4 weryfikacje telefoniczne. Niestety po zalogowaniu się po 2 dniach z Polski część z nich konkretnie 14 kont zażądało nagle weryfikacji telefonicznej też tak macie?

A już myślałem że znalazłem patent na zakładanie bez weryfikacji Smile choć patent w sumie działa bo logując się z tych samych ip i robiąc pewne czynnosci na koncie po zalogowaniu z Polski już tych weryfikacji nie żąda no ale jednak frapuje mnie czy to tylko ja miałem pecha czy takie szopki ogólnie sa z tym facebookiem teraz?


RE: Konta Facebook a weryfikacja - DeoRIP - 13-07-2013 15:06

Tak działa FB ogólnie nie ty jeden tak miałeś mi się też tak zdarzało Wink


RE: Konta Facebook a weryfikacja - GreenDay - 13-07-2013 15:21

aha dobrze wiedzieć bo znalazłem sposób aby ta weryfikacja wyskakiwała bardzo rzadko ale jak później maja te weryfikacje wyskakiwać to ja to pieprze , 50% skutecznośc mnie nie zadowala Smile


RE: Konta Facebook a weryfikacja - bolo9797 - 13-07-2013 15:25

Szukac imion i nazwisk ktorych nie ma na facebooka , nie dawac podobnych e-mailow i cos tam jeszcze bylo.


RE: Konta Facebook a weryfikacja - DeoRIP - 13-07-2013 15:28

ogólnie żeby ci po założeniu konta nie wyskoczyła ponowna prośba o zweryfikowanie konta ustawiasz na koncie jakieś dane dodajesz zdjęcia i td + zapraszasz znajomych w tedy praktycznie nigdy nie wysyłają ponownej prośby do weryfikacji o ile nie nadużywasz za bardzo konta Wink


RE: Konta Facebook a weryfikacja - GreenDay - 13-07-2013 16:05

bolo nie trafiłes można robic to mailach z jednej strony, ale deo juz tak , robię tak z automatu jak deo mówi zawsze w standardzie ale to nie wszytsko i to nie wystarczy to nie gmail Big Grin
A deo i weryfikacja mi wyskoczyła właśnie na kontach które sa według tej metody Smile


RE: Konta Facebook a weryfikacja - GreenDay - 15-07-2013 17:15

Widze ciężko z poradami Smile ale nie ważne mam co chciałem, temat można zamknąć już Big Grin
Pozdrawiam


RE: Konta Facebook a weryfikacja - bolo9797 - 15-07-2013 18:11

Reff co 7 dni Wink
Regulamin wypadalo by juz przeczytac ;p


RE: Konta Facebook a weryfikacja - Scoobyx - 19-07-2013 00:14

Co do kont to mi dopiero w niektórych kontach po pół roku weryfikacja wyskoczyła Wink Trzeba było robić konta, kiedy jeszcze nie było tych całych weryfikacji ;P


RE: Konta Facebook a weryfikacja - danielkos83 - 15-01-2014 00:12

Kupuj startery i weryfikuj konta.