Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek za klikalność w linki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarobek za klikalność w linki (/Temat-Zarobek-za-klikalnosc-w-linki-72675)



Zarobek za klikalność w linki - Genway - 13-07-2013 12:08

Witam.
Mam takie pytanie, czy istnieje strona która płaci za klikalność w link + ewentualne kliknięcie w baner?
Mam na myśli podobną stronę do mspartners.co, serwis jest bardzo ok tylko jest jeden minus. Nie mam 16 lat skończonych.


Adf.ly czy inne strony przekierowujące odpadają bo są za małe stawki, one tylko w ostateczności.
Może to być strona typu portMMO gdzie płacą za zarejestrowanie się w linku, ale tam trzeba mieć niestety bloga, stronę lub jakiś większy kanał na youtubie.
Moim planem zarobku gdybym dostał taką stronę było by spamowaniu linku na chacie gdzie jest ponad 10k ludzi, a czasami nawet na 150k lecz tam czasem blokują linki.
Na mspartners zdobyłem ponad 70 wyświetleń w ciągu połowy dnia na spamowaniu tymi linkami, lecz dopiero wtedy zauważyłem że trzeba potwierdzić weryfikacje konta..


RE: Zarobek za klikalność w linki - Br0nek1234 - 13-07-2013 18:36

Na ms i tak nie akceptują linków z czatu.


RE: Zarobek za klikalność w linki - tuitam - 27-08-2013 11:04

Image Pad rates for each 1,000 Views of your files
Tier 1 USA, United Kingdom and Canada $2.00 USD
Tier 2 France, Germany, Spain, Portugal, Netherlands, Australia $0.75 USD
Tier 3 Argentina, Brazil, Russia, Austria, Poland, Belgium. Greece, Turkey, Japan, $0.25 USD
Tier 4 All Others $0.08 USD

imagepad.us


RE: Zarobek za klikalność w linki - Bandaid - 27-08-2013 11:12

socibuzz.com,
mylikes.com