Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanaka PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Pytanaka PPA (/Temat-Pytanaka-PPA-72667)

Strony: 1 2


Pytanaka PPA - toonwie - 13-07-2013 10:30

Witam zaczynam zabawę w PPA wiem że to cięzki kawałek chleba, ale przed początkiem zabawy przeczytałem kurs SEO poradniki jak szukać nisz itp itd. ale dalej nurtują mnie pytania:
-czy swoje nisze mogę wstawiać na blogspot?
tzn wiem że nie za bardzo ale mój znajomy technik powiedział że: domena+strona+panel+host na rok = 200 więc postanowiłem zobaczyć czy mi pójdzie jak tak to kupię to wszystko
-czy owy blog powinien być po angielsku? wiem że będę miał kilka nisz które trafiaja tylko do polskich internautów Smile wymyśliłem żeby prowadzić 2 blogi jeden po angielsku z niszami dla polaków i zagranicy i drugi blog który siłą rzeczy trfia do polaków (czy takie rozwiązanie ma sens)


RE: Pytanaka PPA - Szaman1644 - 13-07-2013 10:42

Tak. Spokojnie możesz zacząć pracować na blogpspocie. Zarobisz zawsze na domenę i hosting, a później możesz się przenieść. Co do prowadzenia 2 blogów to może być dobry pomysł.


RE: Pytanaka PPA - patryk0407 - 13-07-2013 10:54

na blogspocie może być Smile Co do języka, tak najlepiej wszystko po ang Smile


RE: Pytanaka PPA - Vister81 - 13-07-2013 10:59

No to masz niezłego znajomego "technika"...

Pierwsza domena na AZ - 9zł
Roczny hosting na WEBD (dla początkującej strony najtańszy pakiet wystarczy) - 69zł
Ukrycie danych na AZ - 5zł

90% hostingów oferuje bardzo rozbudowane panele administracyjne, chociażby CPanel, w którym nawet największy laik się odnajdzie.

Co do pytań - jeśli masz pomysł na skłonienie polaków do odwiedzania Twojego bloga, to dlaczego nie? Jeden blog prowadzony po angielsku, drugi po polsku - wystarczą chęci i pomysł.


RE: Pytanaka PPA - toonwie - 13-07-2013 12:11

(13-07-2013 10:59)Vister81 napisał(a):  No to masz niezłego znajomego "technika"...

Pierwsza domena na AZ - 9zł
Roczny hosting na WEBD (dla początkującej strony najtańszy pakiet wystarczy) - 69zł
Ukrycie danych na AZ - 5zł

90% hostingów oferuje bardzo rozbudowane panele administracyjne, chociażby CPanel, w którym nawet największy laik się odnajdzie.

Co do pytań - jeśli masz pomysł na skłonienie polaków do odwiedzania Twojego bloga, to dlaczego nie? Jeden blog prowadzony po angielsku, drugi po polsku - wystarczą chęci i pomysł.

Tak chyba zrobię żeby mi napisał stronę a domenę, hosting i resztę sam zrobie Big Grin


RE: Pytanaka PPA - roniartur - 13-07-2013 12:17

Nie łatwiej Wordpressa zainstalować... pokerface


RE: Pytanaka PPA - Vister81 - 13-07-2013 15:19

Dokładnie.
Wordpress jest darmowy, bardzo intuicyjny, i przede wszystkim banalny w obsłudze Smile

Na większości hostingów masz nawet wbudowanego instalatora Wordpressa, oraz innych silników. Jedno kliknięcie i po sprawie Smile


RE: Pytanaka PPA - toonwie - 13-07-2013 20:29

a co to znaczy pingować posty??


RE: Pytanaka PPA - maciuus - 14-07-2013 02:04

US 13/681 (1.91%)
PL 1/877 (0.11%)

wniosek, Polacy nie dają się robić w ch*ja, a resztę świata można Sex jak się chce.


RE: Pytanaka PPA - Komet - 14-07-2013 10:52

(14-07-2013 02:04)maciuus napisał(a):  US 13/681 (1.91%)
PL 1/877 (0.11%)

wniosek, Polacy nie dają się robić w ch*ja, a resztę świata można Sex jak się chce.

spora czesc tych wejsc z polakow to ludzie, ktorzy szukaja nisz. Na samym ZC juz dawno stuknelo 50 000 zarejestrowanych, do tego dochodza inne fora o ppa i troche sie nazbiera tych rodakow, ktorzy probuja swoich sil w ppa i przeszukuja siec w poszukiwaniu jakis nisz. Poza tym, mysle ze w wielu przypadkach to nie tyle swiadomosc, ze cos jest nie tak, tylko po prostu niechec wydania paru zlotych i wysylania tego smsa, a w usa wiadomo, sa tez darmowe oferty, ktore na pewno latwiej wypelnic, niz te z subskrypcja sms.