Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki program partnerski z grami? Gry MMO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaki program partnerski z grami? Gry MMO (/Temat-Jaki-program-partnerski-z-grami-Gry-MMO-72647)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Sieci Affilacyjne do Gier MMO - flown - 29-07-2016 14:45

(26-06-2016 00:07)Takimyk napisał(a):  Wypłacał ktoś ostatnio z portmmo ? Czekam już 2 miesiąc, a wypłaty coś nie widać na koncie.
@[Takimyk] napisz do nich na fb, jeżeli jeszcze nie dostałeś kasy, chociaż 2 miesiące to u nich w cale nie tak dużo.


Szukam stron podobnych do Portmmo - piotrgk4 - 08-04-2017 12:19

Witam Smile
Poszukuje stron oferujących pieniądze za rejestrację w grach na PC i mobilkach.
Interesują mnie strony które najlepiej płacą i mają najbogatszą ofertę.
Chciałbym by strona oferowała oferty na PC jak i na urządzenia Mobilne.
Jeżeli nie ma jakieś ogólnej strony to mogą być te które specjalizują się w jednej dziedzinie.
Za pomoc oferuje refa, reputka albo kaskę jeżeli rzeczywiście ktoś przedstawi ładne zestawienie Smile
Z góry dziękuje za pomoc Smile


RE: Szukam stron podobnych do Portmmo - mysc - 11-04-2017 13:25

http://funhub.pl

http://linktogame.pl


Większość gier przeglądarkowych ma wersje mobilne. LP się sam ustawi na odpowiedni do urządzenia. O mobilność i kraje z których rejestracje są zliczane - trzeba pytać administracji. Każda gra ma inne warunki.


Program partnerski z grami przeglądarkowymi - NaSkrajuRuczaju - 02-07-2017 11:54

Witam, mam pytanie: czy istnieje program partnerski, który by oferował CPL względem gier przeglądarkowych? Chodzi mi tutaj o prowizję od rejestracji. Coś podobnego widziałem w leadnow ale gry te były typowym mmorpg (Lineage II był jak dobrze kojarze i coś jeszcze).


RE: Program partnerski z grami przeglądarkowymi - Hopekk94 - 02-07-2017 14:35

Funhub chyba


RE: Program partnerski z grami przeglądarkowymi - NaSkrajuRuczaju - 02-07-2017 22:18

Kozak, czegoś takiego szukałem z tym szczegółem, że trzeba tutaj czekać na akceptację, jakby ktoś znał program z generowanym reflinkiem to byłoby super Wink


RE: Program partnerski z grami przeglądarkowymi - mysc - 06-07-2017 20:32

gameflow.pl

linktogame.pl

troszkę gier jest też w lead.network Smile


RE: Program partnerski z grami przeglądarkowymi - KontrolC - 06-07-2017 20:36

A gdzie najlepsze stawki CPL właśnie?


RE: Program partnerski z grami przeglądarkowymi - mysc - 06-07-2017 20:42

Teoretycznie powinny być w linktogame i funhub, ale to zależy jak się z nimi dogadały pośredniczące serwisy. Jeśli ma się duży ruch, na pewno te dwa dają największe możliwości "po negocjacjach". Bazowe stawki trzeba sobie natomiast porównywać Smile Ta sama kampania może miec zupełnie inną stawkę w każdej sieci - także nie da się powiedzieć gdzie są najwyższe Smile


RE: Jaki program partnerski z grami? Gry MMO - boksowany - 28-07-2021 23:54

czy ktoś obecnie zarabia na tego typu stronach ??