Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Platformy Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Platformy Forex (/Temat-Platformy-Forex-72629)



Platformy Forex - ochlapus - 12-07-2013 16:45

Witam

Założyłem wątek dla osób, co szukają fajnej platformy darmowej, żeby móc korzystać z wskaźników analizy technicznej, każdy kto zna fajną niech wrzuci, bo moja od dwóch dni marnie działa i szukam jakiejś nowej z dużym wachlarzem możliwości i co najważniejsze w realnym czasie kursy.


RE: Platformy Forex - Comparic - 12-07-2013 17:32

Nie do końca rozumiem o co pytasz.

O brokera Forex, czy o platformę. Bo platform jest kilka z najpopularniejszym MT4 na czele.

Co do brokerów do wyboru do koloru, u każdego jest demo z dostępem do notowań na żywo.

Większość ma jednak czasowe ograniczenia.

Takich nie ma np. bardzo popularny w Polsce broker: FxSalt

Dopóki będzie aktywne demo - tzn będą logowania, a najlepiej kliknięta pozycja od czasu do czasu to go nie skasują.

Co do samego AT to w MT4 do wyboru do koloru. dziesiątki tysięcy wskaźników i systemów Wink

Jeśli chcesz żeby np. klasyczna AT podpowiadała Ci się z automatu można użyć Autochartist (darmowe po założeniu demo u brokera FX). Pisałem o tym tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Autochartist-72126


RE: Platformy Forex - Mateush - 13-07-2013 17:44

Temat chyba należałoby przenieść do działu Forex, tu jest dział Opcje Binarne


RE: Platformy Forex - ochlapus - 16-07-2013 18:57

Pytam o platformę a temat jak najbardziej w odpowiednim miejscu, bo gram tylko na opcjach ale korzystam z platform Forexa Mt4 wiem, że jest sporo, ale Ja zawsze miałem kurs z opóźnieniem około 15 minut na MT4, a pobierałem kursy z Saxo Bank