Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeanalizowane, obserwowane, wypróbowane. - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przeanalizowane, obserwowane, wypróbowane. (/Temat-Przeanalizowane-obserwowane-wyprobowane-72627)

Przeanalizowane, obserwowane, wypróbowane. - Guru805 - 12-07-2013 16:25

Cześć wszystkim. O to jest mój drugi temat na tej stronie, ponieważ nie chciałem łączyć swoich typów z typami które wykupuje. Tutaj będę publikował typy które wykupuje i chce Wam pokazać to wszystko i chcę, aby ludzie stąd mieli jakikolwiek zysk, bo jak widziałem i czytałem dziesiątki tematów tutaj, to za dobrze to nie wygląda, może będę w stanie czymś zaradzić. Szczegóły w bliskiej przyszłości, a jeden typ na dziś już jest:

Powodzenia, warte zagrania Smile
Pozdrawiam.

RE: Przeanalizowane, obserwowane, wypróbowane. - Guru805 - 13-07-2013 13:43

OSTATNIE 20 MINUT!
2 | Łotwa- Virsliga | Mecz: FK Ilukste - Jelgava | Typ: FK Ilukste +0.5 | Kurs: 1.90

Goście w pewnym stopniu odpuszczają dzisiejszy mecz i innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy, bądź remis w tym spotkanie nie widzę. Dodatkowa moja analiza. Typ z serwisu. Mecz rozpoczyna się za 20 minut, natomiast będzie go też można obstawić na live.

RE: Przeanalizowane, obserwowane, wypróbowane. - Guru805 - 13-07-2013 13:45

(12-07-2013 16:25)Guru805 napisał(a):  1 | Liga: Ukraina- Premier League | Spotkanie: Tavriya - Zoya | Typ: Tavriya AH 0.0 (to samo co 1 zakład bez remisu) | Kurs: 1.90