Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niepokojący spadek UU i Clicków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Niepokojący spadek UU i Clicków (/Temat-Niepokojacy-spadek-UU-i-Clickow-72593)



Niepokojący spadek UU i Clicków - Roku00 - 11-07-2013 21:38

Hej, od trzech dni zauważyłem niepokojący spadek wyświetleń i clicków. Zawsze miałem +500UU dziennie i +100 clicków, mało tego.. codziennie wpadało pare / parenaście leadów, ale od paru dni wszystko się jebł* i mam teraz max.50 clicków i 100UU. Moja witryna jest na XX stronie pod frazą która przed spadkiem była na pierwszej stronie. Czy to może być spowodowane. Myślę, że filtra nie dostałem bo stronę wyszukuje, ale tak jak napisałem wcześniej na XX stronie w google. Poczytałem o tym trochę, ludzie na innych forach piszą, że to może być chwilowy dancing google, albo google wrzuciło moją domene na wyższą pozycję w google, żeby łatwiej było mi zacząć i teraz dopiero zaczyna się SEO.
Co o tym myślicie?


RE: Niepokojący spadek UU i Clicków - MrMystery - 11-07-2013 23:07

Nie wiadomo, wróżbitami nie jesteśmy ale warto poczekać bo czasem tak może być


RE: Niepokojący spadek UU i Clicków - CMRR - 11-07-2013 23:47

Mógł skończyć Ci się fresh site lub dopadły Cię algorytmy googla (potrwa to kilka dni i strona powinna wrócić do stanu wcześniejszego)


RE: Niepokojący spadek UU i Clicków - MartinS - 11-07-2013 23:53

Filtr =/= Ban
Mając filtr będziesz w google ale na 235923 stronie.
Ban to ban. Znikasz, nie ma Cię, pustka..


RE: Niepokojący spadek UU i Clicków - gelmen - 12-07-2013 13:30

Jeśli strona była świeża (3-4 tygodnie) to dobre czasy minęły. Czas wziąć się za SEO.


Niepokojący spadek UU i Clicków - Magnus - 13-07-2013 19:39

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.