Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wystawienie aukcji na allegro. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wystawienie aukcji na allegro. (/Temat-Zlece-wystawienie-aukcji-na-allegro-72554)



Zlecę wystawienie aukcji na allegro. - ciemnebiznesy - 11-07-2013 14:14

Wystawiłem na Allegro dwa telefony na sprzedaż. Nie spodobało się to jednak administracji tego serwisu i postanowili zablokować mi konto. Myślałem, że cała weryfikacja potrwa dzień-dwa, jednak sprawa toczy się już prawie tydzień, a ja nie mogę tyle czekać.

Maile jakie otrzymałem od allegro:
Cytat:Witamy,

Konto o nazwie "xxx" zostało zablokowane, wszystkie wystawione przedmioty automatycznie usunięte, a oferty kupna złożone w licytacjach anulowane.

Zniesienie blokady będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowej weryfikacji danych Użytkownika. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa.

Informujemy także, że mimo zawieszenia konta Użytkownik jest zobowiązany uregulować ewentualne należności w stosunku do Allegro (jako że powstały one w okresie aktywnej działalności w serwisie).

Aby skontaktować się z nami skorzystaj z poniższego odnośnika do formularza kontaktowego:
oraz kolejny
Cytat:Witam.

Dziękuję za e-mail.

Pańskie konto zostało zablokowane ze względu na konieczność
przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji danych Użytkownika. Decyzja o
zawieszeniu konta była podyktowana względami bezpieczeństwa.

W celu potwierdzenia danych osobowych proszę o przesłanie wyraźnego
zdjęcia dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego.

Po weryfikacji danych zdjęcie zostanie usunięte z naszej bazy.

Pozdrawiam,

Wysłałem im skany dowodu, fakturę, jednak wciąż brak odezwu.

Szukam chętnego do wystawienia 3 dniowej aukcji dwóch telefonów.
Kupujący wpłacają na wasze PayU bądź mój numer konta, kwestia do dogadania. Oferuję 50 zł za tę przysługę.
PS: nie jestem jakimś nowicjuszem, tudzież juniorem na allegro, konto od 3 lat, same pozytywy.

Chętnych zapraszam na PW bądź GG: 47201217


RE: Zlecę wystawienie aukcji na allegro. - daniel42na - 11-07-2013 14:20

Wolisz podarować komuś 50 zł zamiast czekać na weryfikacje danych?
Może się myle ale z tego co pamiętam każdy temat "zlece wystawienie na allegro" kończył się wałkiem.


RE: Zlecę wystawienie aukcji na allegro. - ciemnebiznesy - 11-07-2013 14:22

Potrzebuję pieniędzy na wtorek, więc nie jestem tego w stanie inaczej załatwić. Chyba, że allegro jakimś cudem zechce dziś zweryfikować moje konto, wtedy oczywiście odwołam ofertę zamieszczoną tutaj.


Zlecę wystawienie aukcji na allegro. - yazir - 20-12-2013 20:35

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.