Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski (/Temat-Program-partnerski-72540)

Strony: 1 2


Program partnerski - Szaman1644 - 11-07-2013 11:56

Szukam jakiegoś ciekawego programu partnerskiego. Jak do tej pory natrafiłem na coś takiego http://www.adleader.pl. Czy polecacie tą stronkę. W jakim czasie przychodzi wypłata? Czy można gdzie indziej zbierać poleconych, nie tylko na stronie?


RE: Program partnerski - surfer0700 - 11-07-2013 11:59

1. Popraw link, bo po http brakuje ":".
2. Co znaczy dla Ciebie ciekawy program partnerski? Jakie programy musi posiadać?


RE: Program partnerski - Szaman1644 - 11-07-2013 12:27

Chodzi o to, żeby warto było się nim zainteresować. Żeby nie było, że się napracuję, a kaski jak nie było tak nie będzie. Najlepiej współpraca z jakimiś bankami by mnie interesowała. Jak to jest z wypłatą? Długo się na nie czeka? Czy możliwe jest reklamowanie gdzie indziej niż na własnej stronie, chociażby na jakimś forum? Stronkę to raczej trzeba założyć pod dany temat, żeby się wszystko zgadzało.

P.S Tak przy okazji. Nie masz czasem konta premium na egofiles???


RE: Program partnerski - surfer0700 - 11-07-2013 12:31

Ja korzystam z Zanox.com - dozwolone jest reklamowanie na własnej stronie, na innych stronach oraz o ile dobrze pamiętam, mailing.
Landing Page można tworzyć pod wszelakiego rodzaju tematy nie tylko banki, ja np. uderzyłem w gry online.
Co do wypłaty to wszystko zależy od programu, 30 dni to chyba najmniej w przypadku banków. Gry online również 30 dni - oczywiście na zanox'ie.

Konta premium na egofiles aktualnie nie mam Smile


RE: Program partnerski - Szaman1644 - 11-07-2013 12:32

A jakie minimum???


RE: Program partnerski - surfer0700 - 11-07-2013 12:34

W złotówkach - 100 PLN
W Euro - 25 Euro

Wszystko zależy od programu. Ponieważ jest to zagraniczny serwis waluta w programach jest różna. Dlatego czasami warto zakręcić się koło tych z Euro Wink


RE: Program partnerski - Szaman1644 - 11-07-2013 15:38

A co sądzicie o PortMMO. Wypłaca nadal???


RE: Program partnerski - Boonys - 11-07-2013 15:48

Wypłaca, dużo youtuberów na tym zarabia. Opłaca się z tym trochę kombinować.


RE: Program partnerski - Szaman1644 - 11-07-2013 15:55

A to tylko na strony można od nich wstawiać czy także w inny miejsca???


RE: Program partnerski - As7 - 11-07-2013 18:37

Mi nawet koleś zaakceptował bloga PPA. Jednak zbyt dużo wejść w baner nie było. Bardziej uważam lepiej iść w stronę YT.