Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Kilka pytan (/Temat-Kilka-pytan-72533)



Kilka pytan - mareczek - 11-07-2013 10:06

Nie chcialo mi sie szukac, postanowilem zaczac w PPA (przerwa z bukmacherce, wakacje) Kiedys juz lecialem z tym, ale jakos nie szlo, teraz mam kilka pomyslow co i jak wiec chcialem sie zapytac
1. Braciszek ma 17 lat, moze normalnie zalozyc konto?
2. Czy jakis podatek trzeba odprowadzac od zarobkow na Astro? Jesli tak to od jakiejs okreslonej kwoty czy nawet od 5$?
3. Mozemy miec 2 konta na jednym IP? Bo ja juz sobie zalozylem, czy on moze czy musi na innym programie?

Z gory dzieki za odpowiedzi, jak tylko dostane je, poprosze o zamkniecie tematu, pozdrawiam.


RE: Kilka pytan - Gremquen - 11-07-2013 10:07

1. Może
2. Od każdej zarobionej kwoty gdziekolwiek trzeba się rozliczyć. Gdy zarobisz 200$+ możesz zgłosić się do Astro o umowę i wtedy oni Cię rozliczą.
3. Można.

Pozdrawiam Smile


RE: Kilka pytan - mareczek - 11-07-2013 10:29

ok, dzieki wielkie za odpowiedzi, do zamkniecia


RE: Kilka pytan - lenka00 - 24-07-2013 14:01

napiszę tutaj żeby nie tworzyć nowego tematu. Jak pobrać plik po wrzuceniu na bloga. Wyskakują mi ciągle reklamy i nic się nie pobiera?


RE: Kilka pytan - ciamciaj - 24-07-2013 15:46

To jest ppa, musisz zrobic oferte zeby pobrac.

Co do 3 pytania z tematu. Twoje i brata konto nie moga byc powiazane, bo astro moze uznac to za oszukiwanie Smile To chyba oczywiste Smile