Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! (/Temat-PORADNIK-10-w-godzine-To-mozliwe-72525)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - wojteks102 - 18-07-2013 09:58

LOL! Serio naliczyło Smile


RE: [PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - poczmail - 18-07-2013 10:06

Czemu takie zdziwienie? Tongue
Przecież koledze wcześniej też zaliczyło - teraz jeszcze czekanie na wypłatę. Jerk


RE: [PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - fryzjer - 18-07-2013 10:43

ciekawe czy wypłacą:
Kod:
Your order is being reviewed at the moment and will be sent out within 5-10 business days. You can check the status of this order in under My Account section.



RE: [PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - Br0nek1234 - 18-07-2013 11:08

A jaka stawka za 1 osobe wychodzi?


RE: [PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - andy1995 - 18-07-2013 19:21

Zaakceptowali mi pkty, zlecilem wyplate, zlecenie zostalo rozpatrzone. Przy wyplace nalezalo podac swoje dane i adres, pomyslalem, ze jak podaj adres ze stanow to na pewno dostane wyplate. Teraz otrzymalem emaila zeby przeslac im skan dowodu w innym przypadku wyplata nie zostanie zrealizowana. Sprobuje, wysle skan i powiem, ze aktualnie mieszkam w stanach dlatego adres z dowodu jest inny Big Grin

# EDIT

Wniosek odrzucony, napisali, ze tworzylem multikonta. Nie wiem o co im chodzi xD Moje konto zostalo zablokowane Big Grin

TEMAT MOZNA USUNAC!


RE: [PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - cruis67 - 18-07-2013 20:00

(18-07-2013 19:21)andy1995 napisał(a):  Zaakceptowali mi pkty, zlecilem wyplate, zlecenie zostalo rozpatrzone. Przy wyplace nalezalo podac swoje dane i adres, pomyslalem, ze jak podaj adres ze stanow to na pewno dostane wyplate. Teraz otrzymalem emaila zeby przeslac im skan dowodu w innym przypadku wyplata nie zostanie zrealizowana. Sprobuje, wysle skan i powiem, ze aktualnie mieszkam w stanach dlatego adres z dowodu jest inny Big Grin

# EDIT

Wniosek odrzucony, napisali, ze tworzylem multikonta. Nie wiem o co im chodzi xD Moje konto zostalo zablokowane Big Grin

TEMAT MOZNA USUNAC!

A nie mówiłem =)


RE: [PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - zupa - 19-07-2013 10:27

bu Sad szkoda bo już nazwa tematu zapowiadała się obiecująco Big Grin


RE: [PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - mupetek02 - 19-07-2013 12:08

Wygląda to na scam


[PORADNIK] 10$ w godzine! To mozliwe! - Coristo - 19-07-2013 13:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.