Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duża ilość bezwartościowych backlinków, da się coś z tym zrobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Duża ilość bezwartościowych backlinków, da się coś z tym zrobić ? (/Temat-Duza-ilosc-bezwartosciowych-backlinkow-da-sie-cos-z-tym-zrobic-72493)



Duża ilość bezwartościowych backlinków, da się coś z tym zrobić ? - gelmen - 10-07-2013 10:40

Witam, dzisiaj próbując odkopać starą domenę i sprawdzając ilość backlinków jakie ona posiada, trochę się zdziwiłem.
Ma ona ponad 1300 bezwartościowych backlinków.
Chciałbym zacząć pozycjonować tą stronę, ale najpierw chcę zdobyć kilka dość wartościowych linków dla mojej strony.
Dodając kilka linków z PR4-9 da radę odpracować te bezwartościowe linki czy domena jest na straconej pozycji ?
Pozdrawiam


RE: Duża ilość bezwartościowych backlinków, da się coś z tym zrobić ? - patryk0407 - 10-07-2013 10:56

Na pewno nie jest bezwartościowa Smile Spróbuj pousuwać te bezwartościowe wpisy, tzn. poszukaj jak masz czas gdzie co i jak. Usuń wpisy czy coś z tamtych stron jak można. Jak domena jest starsza to na pewno lepiej będzie widać efekt backlinków z wysokich PR Smile Podsumowując, postaraj się usunąć stare backlinki i wrzucaj nowe bo domena nie jest na straconej pozycji Smile


RE: Duża ilość bezwartościowych backlinków, da się coś z tym zrobić ? - vankosiara - 10-07-2013 14:58

Sądzę, że żadna strona nigdy nie będzie na straconej pozycji. Po prostu do bardziej zaśmieconych domen będzie trzeba poświecić więcej czasu na znalezienie wartościowych linków. Imo.