Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" (/Temat-Koniec-z-napychaniem-portfela-spamerom-72484)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - daniel42na - 10-07-2013 15:17

Dobra to podaj jeszcze parę przykładowych tematów w których wg Ciebie trzeba tak zadziałać to mnie przekonasz Tongue


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 15:22

(10-07-2013 15:17)daniel42na napisał(a):  Dobra to podaj jeszcze parę przykładowych tematów w których wg Ciebie trzeba tak zadziałać to mnie przekonasz Tongue

Nie trzeba daleko szukać http://zarabiam.com/Temat-PLACI-neobux-com-22167 . Widzę Majka też jest tego zdania co ty... ech sądzę że ten przykład przemówi wam do rozsądku


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Majka - 10-07-2013 15:29

(10-07-2013 15:22)MrocznyKILL napisał(a):  
(10-07-2013 15:17)daniel42na napisał(a):  Dobra to podaj jeszcze parę przykładowych tematów w których wg Ciebie trzeba tak zadziałać to mnie przekonasz Tongue

Nie trzeba daleko szukać http://zarabiam.com/Temat-PLACI-neobux-com-22167 . Widzę Majka też jest tego zdania co ty... ech sądzę że ten przykład przemówi wam do rozsądku
Bo to jest gra nie warta świeczki. Masz dobry pomysł, jednak na dłuższą metę będzie ciężko go realizować.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - daniel42na - 10-07-2013 15:31

hmm.. musiało by się to odbyć na zasadzie:
- pw z prośbą o aktualizacje tematu
- jeśli brak aktywności autora po upływie X czasu, to zmiana postu


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 15:34

(10-07-2013 15:29)Majka napisał(a):  
(10-07-2013 15:22)MrocznyKILL napisał(a):  
(10-07-2013 15:17)daniel42na napisał(a):  Dobra to podaj jeszcze parę przykładowych tematów w których wg Ciebie trzeba tak zadziałać to mnie przekonasz Tongue

Nie trzeba daleko szukać http://zarabiam.com/Temat-PLACI-neobux-com-22167 . Widzę Majka też jest tego zdania co ty... ech sądzę że ten przykład przemówi wam do rozsądku
Bo to jest gra nie warta świeczki. Masz dobry pomysł, jednak na dłuższą metę będzie ciężko go realizować.

Zdaje sobie z tego sprawę ... całego forum nie "uratujemy" ale czy to oznacza że nie mamy robić nic aby poprawić choć malutki procent priorytetowych tematów... Gdy nowy user widzi tak popularny temat a pierwszy post taki że koszmary potem gnębią to co myśli ogólnie jako o forum...?


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 15:38

Właśnie na takiej zasadzie to widzę
Cytat:Osoba zainteresowana podmianką postu musiała by napisać stosowny formularz do moderatora (Link do postu , Tekst do podmiany)

Moderator weryfikuje to co napisałeś

(10-07-2013 15:31)daniel42na napisał(a):  - jeśli brak aktywności autora po upływie X czasu, to zmiana postu
-lub jeśli powodem podmianki jest ban autora

i podmienia post lub nie bo np. "podmieniający" nie wie jak działa kalendarz... Wink


Odp: RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - ciamciaj - 10-07-2013 16:50

(10-07-2013 14:34)Br0nek1234 napisał(a):  Pomysł może być, ale są też tematy znanych osób np. ciamciaja(temat ms) w którym po prostu olał całość i nazbierał ponad 100$ pewnie za reffów bo widziałem ss'a na lcp. Więc w takich tematach by się też przydały podmiany treści i reffa.

Przynioslem ten temat na forum, ludzie dzięki mnie w nim zarabiają, czemu mam nie mieć z tego korzyści? Ms jest prostym programem, wszystko wyszło w dyskusji, chcesz mieć temat o tym to idź sobie gdzie indziej a nie robisz mi kolo d**** za przeproszeniem.

Zarabianie z refow jest według Ciebie złe? Pewnie rejestrujesz się z czystych na przekór?
Zarobiłem ile? 20$ miesięcznie na tym? A ile ludzie zarobili dzięki mnie? No właśnie...

Wysłane z Phone'a


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Br0nek1234 - 10-07-2013 16:54

(10-07-2013 16:50)ciamciaj napisał(a):  
(10-07-2013 14:34)Br0nek1234 napisał(a):  Pomysł może być, ale są też tematy znanych osób np. ciamciaja(temat ms) w którym po prostu olał całość i nazbierał ponad 100$ pewnie za reffów bo widziałem ss'a na lcp. Więc w takich tematach by się też przydały podmiany treści i reffa.

Przynioslem ten temat na forum, ludzie dzięki mnie w nim zarabiają, czemu mam nie mieć z tego korzyści? Ms jest prostym programem, wszystko wyszło w dyskusji, chcesz mieć temat o tym to idź sobie gdzie indziej a nie robisz mi kolo d**** za przeproszeniem.

Zarabianie z refow jest według Ciebie złe? Pewnie rejestrujesz się z czystych na przekór?
Zarobiłem ile? 20$ miesięcznie na tym? A ile ludzie zarobili dzięki mnie? No właśnie...

Wysłane z Phone'a
To był tylko przykład, chociaż czasami byś mógł im coś podpowiedzieć.


Odp: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - ciamciaj - 10-07-2013 16:58

To jest prosty program a zawsze jak ktoś się pyta o niego na pw to odpowiadam.

Wysłane z Phone'a


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 17:00

(10-07-2013 16:54)Br0nek1234 napisał(a):  
(10-07-2013 16:50)ciamciaj napisał(a):  
(10-07-2013 14:34)Br0nek1234 napisał(a):  Pomysł może być, ale są też tematy znanych osób np. ciamciaja(temat ms) w którym po prostu olał całość i nazbierał ponad 100$ pewnie za reffów bo widziałem ss'a na lcp. Więc w takich tematach by się też przydały podmiany treści i reffa.

Przynioslem ten temat na forum, ludzie dzięki mnie w nim zarabiają, czemu mam nie mieć z tego korzyści? Ms jest prostym programem, wszystko wyszło w dyskusji, chcesz mieć temat o tym to idź sobie gdzie indziej a nie robisz mi kolo d**** za przeproszeniem.

Zarabianie z refow jest według Ciebie złe? Pewnie rejestrujesz się z czystych na przekór?
Zarobiłem ile? 20$ miesięcznie na tym? A ile ludzie zarobili dzięki mnie? No właśnie...

Wysłane z Phone'a
To był tylko przykład, chociaż czasami byś mógł im coś podpowiedzieć.

Proszę wrócić do tematu to o czym piszecie nie ma nic wspólnego z moim pomysłem proszę przeczytać dokładnie ...