Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" (/Temat-Koniec-z-napychaniem-portfela-spamerom-72484)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 13:57

Czekamy na jakiś głos od ekipy ... Wink


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Admin - 10-07-2013 14:12

Zaproponuj kryteria takiego działania, by nie było niedomówień kiedy nastąpią zmiany, a kiedy nie oraz punktu w regulaminie który poinformuje użytkownika o takiej możliwości, by nie zarzucił ktoś Nam samowolki. Sam w sobie pomysł może być ciekawy, o ile kryteria będą jasno, klarownie i przede wszystkim sprawiedliwe, pozostawiam temat do dyskusji.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Max998 - 10-07-2013 14:14

Bardzo dobry pomysł!


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Br0nek1234 - 10-07-2013 14:34

Pomysł może być, ale są też tematy znanych osób np. ciamciaja(temat ms) w którym po prostu olał całość i nazbierał ponad 100$ pewnie za reffów bo widziałem ss'a na lcp. Więc w takich tematach by się też przydały podmiany treści i reffa.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - daniel42na - 10-07-2013 14:36

Mnie się tam nie podoba..
Ktoś "przynosi" nowy serwis, co prawda może opisać go nieumiejętnie i brzydko ale reszta potrzebnych informacji wychodzi w trakcie dyskusji między użytkownikami w kolejnych postach. W każdym bądź razie gdyby nie inicjatywa tego pierwszego kto wie czy ktokolwiek by ten konkretny serwis znalazł, lub chciał się nim podzielić na forum. To ten pierwszy robi przysługe i dzieli się z innymi właśnie w zamian za refa, nie widze w tym nic niesprawiedliwego nawet jeśli założył by konto tylko po to aby napisać jeden temat.

Wg mnie reflink należy się pierwszemu, a nie temu który opisze serwis najpiękniej.
Jeśli ktoś potrafi zaoferować coś więcej, jakąś pomoc to na pewno zbierze sobie refów najzwyklej oferując się w nowym poście.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 15:04

(10-07-2013 14:36)daniel42na napisał(a):  Mnie się tam nie podoba..
Ktoś "przynosi" nowy serwis, co prawda może opisać go nieumiejętnie i brzydko ale reszta potrzebnych informacji wychodzi w trakcie dyskusji między użytkownikami w kolejnych postach. W każdym bądź razie gdyby nie inicjatywa tego pierwszego kto wie czy ktokolwiek by ten konkretny serwis znalazł, lub chciał się nim podzielić na forum. To ten pierwszy robi przysługe i dzieli się z innymi właśnie w zamian za refa, nie widze w tym nic niesprawiedliwego nawet jeśli założył by konto tylko po to aby napisać jeden temat.

Wg mnie reflink należy się pierwszemu, a nie temu który opisze serwis najpiękniej.
Jeśli ktoś potrafi zaoferować coś więcej, jakąś pomoc to na pewno zbierze sobie refów najzwyklej oferując się w nowym poście.

Obserwuje Cie często i zawsze strasz się być pod prąd Wink tak kukałeś na temat kukałeś zauważyłeś jaka jest tendencja i postąpiłeś jak zawsze czyli wbrew ogólnej tendencji Wink

Miałbyś rację gdyby świat był idealny... ale jaki jest każdy wie. Nie rozumiem po co napychać kiesę spamerowi który ma gdzieś temat, forum, osoby pod sobą i całą resztę liczy się zysk...

Twoje podejście jest zupełnie nie zrozumiałem a argument o informacjach wynikających z dyskusji to żadnej argument zarabiam.com to zbyt popularne forum aby przekopywać się przez tematy z TYSIĄCAMI odpowiedzifacepalm Wiadome czytamy sporo ale podstawowe i aktualne informacje powinny znajdywać się w pierwszym poście.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - daniel42na - 10-07-2013 15:08

No to wyobaź sobie że wygrzebujesz cudowny serwis ppa/gpt/cokolwiek i opisujesz go w temacie - podajesz reflinka, po czym zaglądasz za tydzień a tam ktoś żeruje na Twoim temacie bo napisał dłuższy post lub lepiej zapoznał się z serwisem Wink
Wydaje mi się to niesprawiedliwe, no ale może się myle bo dużo osób wypowiada się inaczej.

PS. zaczęły by się wojny i fochy o to kto ma być w tym 1 poście, dlaczego on, dlaczego nie ja...
Ciężko znaleźć kryteria bo zawsze znajdzie się ktoś cwańszy przez co powstanie zamieszanie z zamianą postów większe niż to wszystko warte.. tak mi się wydaje.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 15:14

(10-07-2013 14:12)Admin napisał(a):  Zaproponuj kryteria takiego działania, by nie było niedomówień kiedy nastąpią zmiany, a kiedy nie oraz punktu w regulaminie który poinformuje użytkownika o takiej możliwości, by nie zarzucił ktoś Nam samowolki. Sam w sobie pomysł może być ciekawy, o ile kryteria będą jasno, klarownie i przede wszystkim sprawiedliwe, pozostawiam temat do dyskusji.

-Po pierwsze osoby z banem ... chyba każdy się zgodzi nawet daniel42naWink takim osobnikom w żadnym wypadku nie należny się reflink na tym forum.
-Osoba nie logująca się na forum od 6 miesięcy (stwierdziłem że 3 miesiące to za mało czasem zdarza się dłuższa delegacja , wakacje itp...)
-Powód 3 jest zbyt błahy dlatego można go połączyć z drugim co skróci "urlop" autora... w przypadku gdy pierwszy post zawiera szereg nieaktualnych informacji (poważne sprawy ... serwis przeszedł poważne zmiany) można go podmienić gdy autor nie logował się od minimum 4 miesięcy


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Br0nek1234 - 10-07-2013 15:16

Daniel masz trochę racji, mi się udało zdobyć sporo poleconych na samym zamieszczeniu dowodów wypłaty i od razu miałem PW czy pomogę za reffa więc w sumie nie jest tak źle zdobyć reffów.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 15:17

(10-07-2013 15:08)daniel42na napisał(a):  No to wyobaź sobie że wygrzebujesz cudowny serwis ppa/gpt/cokolwiek i opisujesz go w temacie - podajesz reflinka, po czym zaglądasz za tydzień a tam ktoś żeruje na Twoim temacie bo napisał dłuższy post lub lepiej zapoznał się z serwisem Wink
Wydaje mi się to niesprawiedliwe, no ale może się myle bo dużo osób wypowiada się inaczej.

PS. zaczęły by się wojny i fochy o to kto ma być w tym 1 poście, dlaczego on, dlaczego nie ja...
Ciężko znaleźć kryteria bo zawsze znajdzie się ktoś cwańszy przez co powstanie zamieszanie z zamianą postów większe niż to wszystko warte.. tak mi się wydaje.


Rozumiem... w ogóle nie zrozumiałeś idei... proszę przyczaj post pierwszy ponownie może zbyt mało zwięźle napisałem lecz proponowane kryteria w poście poprzednim nieco więcej rozjaśnią