Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ] wykonanie fake hacka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECĘ] wykonanie fake hacka (/Temat-ZLECE-wykonanie-fake-hacka-72480)



[ZLECĘ] wykonanie fake hacka - WazzaP - 09-07-2013 21:38

Cześć.

Zlecę wykonanie fake hacka ( przykładowy wygląd, który mnie zadowoli na PW ). Chciałbym po zrobieniu tego hacka, dostać od razu cały kod, abym mógł go sobie bez problemu edytować. Co do ceny to jakoś się dogadamy na PW. Płacę dopiero po 15-stym lipca, po wypłacie z AC.

Pozdrawiam! Smile


RE: [ZLECĘ] wykonanie fake hacka - Gittech - 10-07-2013 00:17

Jestem zainteresowany, ale napisz mi szczegoly jak to ma konkretnie wygladac na PW. Jerk


RE: [ZLECĘ] wykonanie fake hacka - WazzaP - 12-07-2013 17:41

Dwie osoby już wykonali ma hacka takiego jakby zwykłego (oczywiście bez obrazy, taki także był mi potrzebny), teraz potrzebny mi trochę bardziej zaawansowany, oczywiście tak mi się wydaje. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.


[ZLECĘ] wykonanie fake hacka - Coristo - 17-07-2013 09:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.