Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdProjectX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AdProjectX (/Temat-AdProjectX-72459)



AdProjectX - Zupagesto - 09-07-2013 13:52

Ad Project X jest systemem reklamowym. Uczestnicy otrzymują zysk z zakupu każdego pakietu reklam.


Plan:

- Obowiązkowe codzienne zakupy opakowań reklamowych za min. 1$ który wypracowuje 1,35$.

- min. do wypłaty to 5$, max. 500$ dziennie.

- Prowizje z poleconych: 10 procent prowizji skierowań na 3 poziomach (poziom 1: 5%, poziom 2: 3%, poziom 3: 2%)

- Przy wpłatach i wypłatach pobierane jest 5% kwoty.

- banery reklamowe: członkowie otrzymują 250 kredytów reklamowych w opakowaniu reklam o rozmiarach 468x60 za każdy pakiet

- reklamy tekstowe: członkowie otrzymują 250 kredytów reklam w opakowaniu reklam, mogą promować 4 linii tekstu (za każdy pakiet)


Akceptowane procesory:
-STP, Payza.


Instrukcja:
1. Po rejestracji (używając najlepiej konta na gmail oraz pamiętając aby nie używać polskich znaków) akceptujemy newsletter dzięki któremu będziemy otrzymywać informacje o programie.

2. Logujemy się na nasze konto i przechodzimy do zakładki Deposit Funds

3. Zasilamy konto w programie kwotą minimum 15$ z naszego konta STP bądź PAYZA (należy pamiętać, że do wpisanej kwoty doliczona zostanie opłata 5% kwoty depozytu)

4. Zasilenie powinno nastąpić natychmiastowo. Po zasileniu klikamy Setup Daily Ads Package gdzie wykupujemy pakiet za 1$ (takiego samego zakupu musimy dokonywać codziennie).

5. Dodanie pakietu trwa około 15 minut. Po jego dodaniu możemy zakupić dodatkowe pakiety klikając Purchase Additional Ad Packages (max 500 dziennie)

6. W Setup Banner Ads oraz Setup Text Ads
możemy dodać nasze reklamy.

EDIT
: Z wykupionych na próbę 10 pozycji naliczyło mi już w niespełna godzinę 1$. Widać, że naliczenia idą bardzo szybko, jak odzyskam wkład dokonuję pierwszej wypłaty i oczywiście wstawię ją tutaj.


Reflink:
http://www.adprojectx.com/?zupagesto

Czysty:
http://www.adprojectx.com


RE: AdProjectX - kubeq24 - 09-07-2013 14:14

w ile czasu generuje się zysk?


RE: AdProjectX - Zupagesto - 09-07-2013 14:17

Nie można tego dokładnie określić ale póki co idzie to bardzo szybko. Dokonałem edycji pierwszego postu o aktualną statystykę naliczeń u mnie. Wygląda to bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że będzie tak jak najdłużej Smile


RE: AdProjectX - lukasz9669 - 09-07-2013 15:23

szkoda że wpłaty od 15 $ bo mam 12 Big Grin a ile te 135% obraca się 1 dzien tydzie miesiąc ?


RE: AdProjectX - Zupagesto - 09-07-2013 15:29

Dokładnie musisz mieć 15,75$ aby wpłacić (z doliczoną opłatą 5%). Póki co po 2 godzinach mam 0,2$ naliczone od każdej z pozycji.


RE: AdProjectX - kubeq24 - 11-07-2013 15:39

i jak tam idą zarobki?


RE: AdProjectX - Zupagesto - 11-07-2013 15:55

Jak można było się spodziewać naliczenia zwolniły. Wczoraj było to ok 4%. Zmiany obrazuje poniższy wykres:

[Obrazek: APX20130710.png]


RE: AdProjectX - kubeq24 - 12-07-2013 14:18

wypłacałeś? opłaca się w to wchodzić jeszcze?


RE: AdProjectX - Zupagesto - 12-07-2013 14:28

Nie wypłacałem. Nalicza ostatnio słabo, poza tym jedno opakowanie reklam nalicza do 1,28$, zmienili to chyba wczoraj. Osobiście na tym etapie nie wchodził bym do programu.