Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferty na widgecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Oferty na widgecie (/Temat-Oferty-na-widgecie-72409)



Oferty na widgecie - separacja - 08-07-2013 15:42

Ostatnio, jakieś półtora tygodnia temu rozmawiałem z Arturem na temat ofert, a dokładniej pomocy z ich ustawieniem. Odpisał mi on, że to jak posortujemy oferty u siebie nie ma żadnego znaczenia, bo kolejność ofert na widgecie ustala on.
Dzisja wchodzę w oferty, gdyż wpadła mi Norwegia za 0,5$, a więc chcąc sprawdzić jakie są stawki z tego państwa widzę, że można samemu przenosić oferty do góry, tak więc to, jak sobie ustawimy oferty nadal nie ma żadnego znaczenia? Raczej już jednak ma.
Ja niestety jakieś 3 tygodnie temu ustawiłem sobie sortowanie cenowo (malejąco) i od tej pory tak mam ustawione, a sam nie potrafię ustawić, bo mam o tym małe pojęcie.

Wdzięczny byłbym jakby ktoś pomógłby mi ustawić oferty, jeżeli zmieniają one kolejność na widgecie.

Przydałaby się też opcja sortowania by EPC, o której pisałem już kiedyś.


RE: Oferty na widgecie - FireMedia - 08-07-2013 17:30

Jakos 2 dni temu wprowadziliśmy Wam możliwość ustawiania własnej kolejności


RE: Oferty na widgecie - separacja - 08-07-2013 20:07

A co z sortowaniem by EPC lub jakiś autopilot? Kiedyś chcąc sprawdzić jakie są najwyższe stawki na FC ustawiłem sortowanie cenowo, a w takim razie na widgecie mam tak samo...
Ciężej o pobrania teraz będzie, jeżeli konwersja większości z nich to 0% (bo i tak są) do 0,6%


RE: Oferty na widgecie - separacja - 10-07-2013 19:27

Ponawiam pytanie, codziennie mam przez to 0 pobrań mimo ~150 klików.
Pośpieszcie się, zróbcie autopilota albo pomóżcie je ustawić.