Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik PPA- HuskD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik PPA- HuskD (/Temat-Dziennik-PPA-HuskD-72392)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Dziennik PPA- HuskD - HuskD - 08-07-2013 10:48

Cześć. Jako, że ostatnio kompletnie nic nie robię w kierunku PPA postanowiłem założyć dziennik, aby się trochę zmotywować i zyskać kilka Waszych rad. Wink Nie będę zbytnio dbał o formę graficzną dziennika, bo nie to jest tutaj ważne.

Co do tej pory zrobiłem?
1. Postawiłem bloga (ok. 80 wejść dziennie)
2. Kupiłem domenę.
3. Wrzuciłem 4 nisze robiąc do nich filmiki, promując je i ustawiając pod SEO. Z tego dwie pierwsze nisze nie przyniosły żadnych zysków, bo są mało wiarygodne, tu moje pytanie: usuwać je, czy zostawić?
4. Nauczyłem się trochę tego wszystkiego czytając poradniki, tematy na forum i ogólnie zagłębiając się w temacie. Pytałem też o kilka rzeczy mentora ciamciaja, którego serdecznie pozdrawiam.

Stan na 08-07-2013 godz. 11:43
Today's Earnings:
$0.00
Yesterday's Earnings:
$0.00
Month's Earnings:
$5.09
Total Earnings:
$8.56
Available Payout:
$3.47

Mój cel?
50$ Do końca lipca

Co zamierzam dzisiaj zrobić?
1. Zrobić program do danej niszy
2. Nabijać punkty do Youtube



Liczę na Wasze porady oraz motywację Tongue Kiedy skończę pracę jednego dnia, będę dodawał plan na następny dzień.



RE: Dziennik PPA- HuskD - haggard - 08-07-2013 10:59

Zostaw poprzednie nisze, ewentualnie dodaj coś do nich, może kiedyś ktoś jakoś na nie trafi i pobierze Big Grin

Powodzenia


RE: Dziennik PPA- HuskD - patryk0407 - 08-07-2013 11:01

Jeśli nisze mają jakieś wejścia - zostaw + zrób filmiki, zdjęcia żeby wyglądało to wiarygodnie.
Lecim w koksem Big Grin


RE: Dziennik PPA- HuskD - HuskD - 08-07-2013 11:08

Znacie może jakieś fajne narzędzie do edycji wartości w grach flash? Tam są często punkty w jakichś serduszkach albo coś w tym stylu więc ciężko to zrobić w programach graficznych. Próbowałem flashfirebuga, ale niestety nie działa ta opcja w darmowej wersji a nie chcę kupować pełnej Tongue Głównie przez to mam zastój bo chciałem zrobić hacka do gierki a nie ma jak dowód zrobić, a wiadomo z dowodem konwersja większa Jerk


RE: Dziennik PPA- HuskD - masterex2 - 08-07-2013 12:36

cheat engine


RE: Dziennik PPA- HuskD - Gregory - 08-07-2013 12:45

http://www.youtube.com/watch?v=f-yXWLPjqsA Tutaj masz na www,
we flashu to tak jak wspomnieli:
http://www.youtube.com/watch?v=EpAXv6s0RDg


RE: Dziennik PPA- HuskD - HuskD - 08-07-2013 13:00

Dzięki wielkie! Przyda się.

@edit
Żeby nie zaśmiecać napiszę co zrobiłem i co planuję na jutro/ następne dni. Będę starał się robić tak codziennie wieczorem.

Co dziś zrobiłem?
1. Zrobiłem program do niszy w vb.
2. Nagrałem filmik z dowodem, że działa.
3. Zrobiłem update do programu Jerk
4. Dodałem Posta
5. Spingowałem go
6. Nabiłem trochę verifed na GSA

Co na jutro?
1. Promocja filmiku (inne serwisy itp)
2. GSA
3. Reklama niszy
4. Optymalizacja SEO

To tyle na razie. Stan konta jak w 1. poście Wink Mam pytanko: od razu promować filmik, czy odczekać dzień, dwa po dodaniu i dopiero nabijać viewsy? Nie chcę, żeby licznik zatrzymał się na 301.


RE: Dziennik PPA- HuskD - Cevu - 08-07-2013 18:38

Podając na moim przykładzie robię różnie czasami odczekuje 2-3 godzinki czasami 1 dzień zbierając więcej punktów i wtedy promuje. Nawet jeśli zaczniesz od razu promować to po 2-3 dniach z 301+ zmieni się na dokładny wynik.

Oczywiście nie musisz robić tak jak ja ponieważ to mój pierwszy miesiąc, jednak takimi regularnymi działaniami zarobiłem już 60.54 $ Smile


Pozdrawiam


RE: Dziennik PPA- HuskD - HuskD - 08-07-2013 21:42

A ja akurat mam pecha, bo jeden filmik już około tygodnia stoi na 301...

Jak na pierwszy miesiąc to na prawdę nieźle ja dopiero tyle co widzisz a bawię się tak od połowy czerwca, a na poważnie też można powiedzieć, że to mój pierwszy miesiąc, także gratuluję Smile


RE: Dziennik PPA- HuskD - HuskD - 09-07-2013 21:03

Dzień 2- Podsumowanie

Co dzisiaj zrobiłem?
- Zdobywanie verifed na GSA
- wypromowałem filmik na różnych serwisach
- wrzucenie ponownie filmiku na youtube (zbanowane konto :F)
- sprawdzałem co jakiś czas czy wpadło pobranie Lol

to chyba tyle na dzisiaj

Co na jutro?
- GSA
- coraz mocniejsza promocja filmiku
- promocja różnych nisz
- rozglądanie się za nową niszą

Suche statystyki na dzień 09-07-2013 godz. 21:58

Kod:
Today's Earnings:    
$0.36
Yesterday's Earnings:    
$0.00
Month's Earnings:    
$5.45
Total Earnings:    
$8.92
Available Payout:    
$3.47


Liczba odwiedzin bloga : 96 (wczoraj przez cały dzień 83)
Ilość klików w linki pobrania: 31
Słabo mi to idzie, ale się nie poddaję. Liczę na Wasze rady! Wink

Mam 2 pytania:
mam pytanie odnosnie gsa

Wiem ze jak bedzie za duzo verifed to dostane filtr dlatego nie daje wiecej niz 30 dziennie. Chcialbym wiedziec czy to 30 dziennie tyczy sie calej strony, czy moge sobie kazda nisze po 30 nabijac i nic sie nie stanie?

I mam pytanie odnośnie katalogów.
Skąd wziąć listę katalogów? Chodzi głównie o zagraniczne. Szukałem w googlach, ale większość to polskie i mało tego jest.