Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - flown - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - flown (/Temat-Dziennik-pracy-flown-72358)

Strony: 1 2


Dziennik pracy - flown - flown - 07-07-2013 19:38

Cześć ! ♥

Będzie to opowieść o marzeniach, pieniądzach, pięknych kobietach, snach o Francji i przede wszystkim walce z moim arcywrogiem - złym doktorem Lenistwem planującym udaremnić mój podbój Topki. W walce z nim musicie pomóc mi Wy. Bijcie, plujcie, obrażajcie, jeżeli będzie taka potrzeba. Tyle gwoli wstępu.

Teraz przed Państwem...
Suche Statystyki :
W PPA (FireCash) "zarabiam" od miesiąca. Dorobiłem się kolosalnej sumy $23,61 (przynajmniej mi się już zwróciło Big Grin) . Mam bloga pod .com z crackami, hackami, itd. (oczywiście). Notuje on ok. 140 -200 UU dziennie.
Myślę, ze pisanie ilości wejść w mirrory może być fajnym pomysłem, więc będe to czynił Smile.
Mój cel: 50$ przez lipiec.


No i chyba nie muszę wspominać, iż przyjmuję +5% boost na FireCash'u Wink
login: flown


Dzień 1:
- dodanie na blog 1 niszy + film YT,
- bicie punktów na EV (sandboxie),
- dodanie paru komentarzy pod wpisami (typu kącik samouwielbienia Wink),
- ręczne dodanie do paru katalogów,
- pingowanie na Pingbombie.
Zarobek: $0.64 na 115 wejść w mirrory Klik do audiolizacji moich emocji
UU: 158

Dzień 2:
Nie był to dobry dzień, jeśli chodzi o prace nad blogiem, za to przeczytalem chyba wszytkie poradniki do PPA na tym i jeszcze innym forum przez co mam pare fajnych pomysłów na jutro. No i biorę się za optymalizcję strony, rozumiem przez to zaspamowanie do mentora (porady od was tez mile widziane). Nakręcilem tez swoj pierwszy wlasny film który jest MEGA wiarygodny i nawet jestem z niego dumny Smile Poza tym dr. Lenistwo zaatakował dziś podwójną dawką darmowego Battlefield'a 3 na plejke, więc sami rozumiecie, że umysłem cały dzień byłem w innym miejscu.
Zarobek: $0.00 / 164 wejść w mirrory (ale nie wymiękam )
UU: 149

Pytanko: próbował ktoś wyciskać kase z ebooków ?


RE: Dziennik pracy - flown - piotruss96 - 07-07-2013 19:48

jak dla mnie poradnik bardzo fajny
dosc fajnie opisane
bede sledził


RE: Dziennik pracy - flown - potas119 - 07-07-2013 20:05

(07-07-2013 19:48)piotruss96 napisał(a):  jak dla mnie poradnik bardzo fajny
dosc fajnie opisane
bede sledził

Jaki ku**a poradnik ?


RE: Dziennik pracy - flown - flown - 07-07-2013 20:24

poradnik walki ze złem Wink


RE: Dziennik pracy - flown - etokox - 08-07-2013 21:39

Taaa, był taki jeden, co zrobił bota, który kopiował nowe wydane ebooki, na swoją stronę i kosił hektary kasySmile Chyba w FC on jest.


RE: Dziennik pracy - flown - flown - 08-07-2013 21:39

Dzień 2:
Nie był to dobry dzień, jeśli chodzi o prace nad blogiem, za to przeczytalem chyba wszytkie poradniki do PPA na tym i jeszcze innym forum przez co mam pare fajnych pomysłów na jutro. No i biorę się za optymalizcję strony, rozumiem przez to zaspamowanie do mentora (porady od was tez mile widziane). Nakręcilem tez swoj pierwszy wlasny film który jest MEGA wiarygodny i nawet jestem z niego dumny Smile Poza tym dr. Lenistwo zaatakował dziś podwójną dawką darmowego Battlefield'a 3 na plejke, więc sami rozumiecie, że umysłem cały dzień byłem w innym miejscu.
Zarobek: $0.00 / 164 wejść w mirrory (ale nie wymiękam )
UU: 149

Pytanko: próbował ktoś wyciskać kase z ebooków ?


RE: Dziennik pracy - flown - patryk0407 - 08-07-2013 22:36

Ebooki są słabe, ja odradzam Smile
Poza tym jest tego pełno na necie, nawet tych płatnych Smile


RE: Dziennik pracy - flown - flown - 09-07-2013 22:13

Dzień 3: (09.07)
Huston, mamy problem. Plan potrójnego zwiekszenia zarobkow nie wdrożony. Za to próbuje swych sił w ebookach. Zrobilem takze urocze przyciski do downloadu <3. Pobawilem sie w backlinki na 247backlinks.com, zbieralem punkty na EV i jutro bede nimi promowal ten wczorajszy mega wiarygodny film, no i napisalem litanie do Diqtiona ale na odpowiedz troche poczekam. Ogolnie dzis przyszedl maly kryzysik bo porozgladalem sie po forum i zobaczylem posty w ktorych ludzie chwala sie jak wyciskaja po 100$ w pierwszym miesiacu... a ja 4 razy mniej :/ Ale zapętliłem Eye of the tiger i mi przeszlo.
Zarobek: $0.00 na /146 wejsc
UU: jutro

wdrażam też nowy projekt dot. mojego awatara pod tytułem: "nowy dzień, nowy pączek"
dziękuję, dobranoc.


RE: Dziennik pracy - flown - piotruss96 - 09-07-2013 22:19

moze i zarabiaja 100$ na starcie ale nie oznacza to ze kazdy tak musi miec

patrz na uzytkownika AS7 w pierwszym miesiacu wyplacil 3tys zl
wszystko zalezy jak do tego sie przylozysz i nic wiecej
caly zarobek jest uzalezniony od ciebie i twojego czasu poswieconego tej formie zarobku

dlatego zycze powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy - flown - patryk0407 - 09-07-2013 23:56

A na mój wysiłek, nic nie robie bo mam słabego kompa i pierwszy miesiąc 11$ Lol