Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Lockerz (/Temat-Zamkniety-Lockerz-7233)

Strony: 1 2


RE: Lockerz - Tech - 18-05-2010 16:42

Tak, ale właściwie tylko przez restocki. Tak to zazwyczaj robiłem co innego na kompie w czasie, gdy teraz siedzę na forum Tongue


RE: Lockerz - Piter56 - 18-05-2010 16:49

niestety ale tak ;]


RE: Lockerz - MotorniczyTramwaju - 18-05-2010 17:01

Doszły restocki i forum, więc to zjadacz czasu.


RE: Lockerz - Lookso - 18-05-2010 19:04

Ja od zawsze siedzę dosyć długo przed kompem. Lockerz tak na prawdę niewiele zmieniło ale odpowiedziałem, że tak, ponieważ Lockerz trochę zajmuje czasu, więc zrezygnowałem z Gier na kompie, żeby zdobywać nagrody za internetowe waluty (PTZ, comety, itp.) i rozmawiać z ludźmi na forum oraz TS'ie... Big Grin
Oprócz Lockerz są jeszcze inne podobne portale... więc to nie tylko Lockerz sprawia nam, że więcej czasu siedzimy przed kompami niż niektórzy Tongue


RE: Lockerz - Szymik - 19-05-2010 08:18

Tak xD


RE: Lockerz - Adik1818 - 19-05-2010 14:36

podczas restocków Tongue więc tak


RE: Lockerz - Songoku - 19-05-2010 23:00

Tak Smile


[Zamknięty]Lockerz - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.