Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Indeksowanie postów w google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Indeksowanie postów w google (/Temat-Indeksowanie-postow-w-google-72325)

Strony: 1 2


Indeksowanie postów w google - Matty094 - 07-07-2013 07:50

Ile google potrzebuje czasu na indeksacje postów w google ?
3 dni temu dodałem kilka postów na bloga pinguje często jak moge posty i dalej ich w google nie ma Undecided
Filtra nie mam bo mój blog jest widoczny w google ,ale tylko 2 posty są widoczne które jeszcze w czerwcu wstawiłem pokerface
Czy na indeksację postów trzeba nawet tydzień czekać ?


RE: Indeksowanie postów w google - MESWEB - 07-07-2013 08:05

Bloga tak. Blog to tylko kilka artykułów którymi google się bardzo nie przejmuje.


RE: Indeksowanie postów w google - Qwik - 07-07-2013 08:06

Pinguje się raz dziennie.Jeśli pingujesz co chwile google bot to ignoruje i w rezultacie czas indeksowania postu się zwiększa.Dodawanie regularne postów przyspieszenia indeksacje.Tez czekałem kilka dni a teraz nawet w kilka godzin mam zindeksowany post.


RE: Indeksowanie postów w google - Jacuss - 07-07-2013 08:15

Poolecam dodanie postów do Google Webmaster Tools - to przyśpiesza proces indeksacji.


RE: Indeksowanie postów w google - Matty094 - 07-07-2013 08:31

Jacuss dzięki .
A czy posty najlepiej pingowac czy stronę główną ,bo niektórzy młówią ,że stronę główną a niektórzy mówią ,że posty .. Xpokerface
Bo jak np dodam 4 posty to jak bym musiał posty pingować to 4x bym musiał ,a jak główną to 1 raz .
Blog w google jest tylko posty są najważniejsze Tongue
Rzeczywiście błąd zrobiłem pingując kilka razy dziennie posty Undecided


RE: Indeksowanie postów w google - Admin - 07-07-2013 09:31

Stwórz sitemape o ile jeszcze tego nie zrobiłeś i podepnij pod GWT.


RE: Indeksowanie postów w google - Masterjam - 10-07-2013 15:08

Od kilku tygodni porzuciłem promowanie youtube na rzecz właśnie pingowania i katalogów.
Dziś miałem przykład jak szybko działa ping. Post został wrzucony na pingomatic.com i po godzinie miałem pierwsze pobranie z RPA za 3,50$ więc to chyba działa Smile


RE: Indeksowanie postów w google - makingmoney - 10-07-2013 20:52

...


RE: Indeksowanie postów w google - GTraxX - 10-07-2013 23:56

Hehe, fajnie by to było jakby pingować cały czas swoje posty i żeby były na google ale nie ma tak łatwo Tongue


RE: Indeksowanie postów w google - Tidus - 11-07-2013 00:08

(10-07-2013 23:56)GTraxX napisał(a):  Hehe, fajnie by to było jakby pingować cały czas swoje posty i żeby były na google ale nie ma tak łatwo Tongue

Nie byłoby fajnie ani łatwo, uwierz. Big Grin