Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana języka elementów wordpressa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Zmiana języka elementów wordpressa (/Temat-Zmiana-jezyka-elementow-wordpressa-72300)



Zmiana języka elementów wordpressa - BajdeQ - 06-07-2013 17:20

Witam.

Mam problem ze zmianą niektórych elementów w wordpresie i liczę na waszą pomoc Lol

Mianowicie problem mam z tym ze w Archiwum w nawigacji wyświetlają mi się miesiące po Polsku a chciałbym by wyświetlały się w języku Angielskim.
Następnie, gdy do wpisu chce dodać komentarz wszystko jest po polsku "Dodaj komentarz" pole "komentarz" oraz "opublikuj komentarz" chciałbym to zmienić na język Angielski tylko nie bardzo wiem jak Sad

Za pomoc będą skromnie reputy Tongue


RE: Zmiana języka elementów wordpressa - Stworkowaty - 06-07-2013 17:22

W Opcjach zmień język na Angielski, powinno pomóc i zmienić wszystko, jeżeli się mylę to przepraszam.


RE: Zmiana języka elementów wordpressa - BajdeQ - 06-07-2013 19:32

(06-07-2013 17:22)Stworkowaty napisał(a):  W Opcjach zmień język na Angielski, powinno pomóc i zmienić wszystko, jeżeli się mylę to przepraszam.


Jakich opcjach?
Szablon mam po angielsku
Wordpress mogę zmienić na angielski po doinstalowaniu wtyczki, ale wtedy również w kokpicie mi się zmieni język a ja chce tylko strony.


RE: Zmiana języka elementów wordpressa - ddww - 06-07-2013 19:55

Plik wp-config.php znajdź:

define('WPLANG', 'pl_PL');

zamień na:

define('WPLANG', 'en_EN');


RE: Zmiana języka elementów wordpressa - BajdeQ - 06-07-2013 20:12

(06-07-2013 19:55)ddww napisał(a):  Plik wp-config.php znajdź:

define('WPLANG', 'pl_PL');

zamień na:

define('WPLANG', 'en_EN');


No owszem zmieniło się, ale wraz z tym cały kokpit a tego chciałem uniknąć.


RE: Zmiana języka elementów wordpressa - patryk0407 - 07-07-2013 10:57

Nie wiem czy Ty jesteś dziewczyną czy chłopakiem ale powiem Ci że w WordPress jak się zmienia język to automatycznie wszystko się zmienia na dany język. Jeśli chcesz pojedyncze elementy to grzeb sobie w HTML i zmieniaj Smile Innej rady nie ma