Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja (/Temat-Dziwne-oferty-w-skandynawskim-jezyku-dla-USA-z-bardzo-wysoka-konwersja-72272)

Strony: 1 2


Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - Komet - 06-07-2013 08:35

Przegladam sobie wczoraj oferty dla USA w content lockerze zeby cos nowego wprowadzic, suwam suwaczkiemCool a tu nagle ukazuje sie moim ocza taka oferta:

[Obrazek: r6kvki.jpg]

Nie bylo by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze jest w jakims skandynawskim jezyku - przeznaczona na trafic z USA, w dodatku ma tak wysoka konwersje - u mnie bardzo dobrze wpada.

Jak pogrzebiecie w content lockerze to znajdziecie jeszcze 2 podobne, rowniez w jezyku wikingow, z wysoka konwersja i taka sama stawka.

Czy Astro badz ktos oswiecony moglby wytlumaczyc z jakiej paczki takie oferty zostaly stworzone dla amerykanow ? W sensie, jak dla mnie to jak wpadaja dobrze, to moga byc wszystkie i po chinsku ale ciekawy jestem co to za nowoscSmile


RE: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - ciamciaj - 06-07-2013 10:39

Podrzuciłem temat AM Affiliate Locka Smile


RE: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - Jacuss - 06-07-2013 10:52

Skoro dobrze wchodzą to po co je zmieniąc/usuwać?


RE: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - michal86ole - 06-07-2013 10:58

Też miałem zadać to pytanie, dziś już z 6 pobrań miałem z tej oferty, oby się nie okazało, że to same fraudy wpadają jak to miało kiedyś miejsce z jedną ofertą z Niemiec...


RE: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - ciamciaj - 06-07-2013 11:54

AM nie ma tu konta i nie moze odpisac. Ale kazał przekazać, że to są normalne oferty pod USA, nie ma z nimi nic złego...oprocz tego ze nie sa po angielsku o czym już zawiadomił odpowiednie osoby Smile Admin Astro już ubiegł mnie z pytaniem do niego swoją drogą ;p


RE: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - Roxi5017 - 06-07-2013 11:55

Ciamciaj lepiej ponaglaj Tymka żeby dodał oferty wyższe dla UK, bo lipa jest Wink


RE: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - ciamciaj - 06-07-2013 13:38

(06-07-2013 11:55)Roxi5017 napisał(a):  Ciamciaj lepiej ponaglaj Tymka żeby dodał oferty wyższe dla UK, bo lipa jest Wink
Problem w tym ze jest duza zawierucha z UK i nie ma lepszych ofert za bardzo. Reklamodawcy maja jakies mega problemy, pisał o tym Jotefe (AM) na forum konkurencyjnym.

Z pustego to i Tymek nie naleje...


RE: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - sqmany - 06-07-2013 14:34

Czy jestem ślepy czy ta oferta już zniknęła z Content Lockera ?


RE: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - Jacuss - 06-07-2013 14:48

(06-07-2013 14:34)sqmany napisał(a):  Czy jestem ślepy czy ta oferta już zniknęła z Content Lockera ?

Jesteś slepy


RE: Dziwne oferty w skandynawskim jezyku dla USA - z bardzo wysoka konwersja - sqmany - 06-07-2013 15:36

@Jacuss
To mógłbyś łaskawie powiedzieć na jakiej stronie jest ta oferta, bo przejrzałem wszystkie strony po 2 razy i nie widziałem tej oferty, widziałem tylko te 2 inne oferty z CR 25%