Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Beterz.com O co Biega....?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Beterz.com O co Biega....?? (/Temat-Beterz-com-O-co-Biega-7226)



Beterz.com O co Biega....?? - SilverNight - 17-05-2010 15:44

Siemka chciałbym się zapytać o co biega w tym beterz.com wiem,że się obstawia mecze , tenis itp. jest to buchmacherka ... lecz mam pytanie odnosne punktów... gdy sie wygra nic nie dochodzi do konta codziennie ma sie 10 k punktów ale to co wygrałem nie ma ... jak zdobywac te punkty aby miec coraz wiecej zeby doliczało do konta .....Wogole nie rozumiem tego beterz wytłumaczcie mi ,o co tam biega co do punktów.... i czy ktos wybrał juz cos i czy nie jest to scam?? Pzdo!


RE: Beterz.com O co Biega....?? - adamsonm - 21-05-2010 22:48

musisz źle stawiać i zawsze przegrywasz. ja juz mam ponad 200k i mi normalnie zalicza punkty. mozliwe ze jutro jak mi szczescie bedzie sprzyjalo to wezme koszulke Big Grin


RE: Beterz.com O co Biega....?? - SilverNight - 28-05-2010 21:52

hehe to niezle Big Grin Mógłby ktoś podać co obstawiacie na Beterz ?? i trafnie ??