Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek imgchilli - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarobek imgchilli (/Temat-Zarobek-imgchilli-72245)



Zarobek imgchilli - adre - 05-07-2013 14:46

Zarabianie na imgchilli! (hosting obrazków)

Podam dokładnie wszystkie szczegóły odnośnie zarabiania na tym hostingu. Forum na którym najlepiej się hostuje z tej strony, co najlepiej schodzi, na co ludzie patrzą w których godzinach wrzucać by była duża oglądalność obrazków (bo na tym głownie nam zależy)

Tutaj zarobki z 40 dni wrzucałem sporadycznie, bo pracuje w świecie rzeczywistym, a w sieci tylko dorabiam.

[Obrazek: z9idW1T.jpg]

Sposób maksylamnie dla 3-4 osób aby za dużo ludzi nie skumało o co chodzi, bo zyski się zmniejszą :] cena 20 zł

Kontakt gg: 20495005
zapłata: paypal, konto bankowe (PKO)


RE: Zarobek imgchilli - poczmail - 05-07-2013 15:13

Stosunkowo wysoka cena względem dochodów - oddaj poradnik komuś do recenzji, niech oceni - a potem wystawi komentarz dla innych, bo w ciemno nikt nie zakupi Twojego poradnika.


RE: Zarobek imgchilli - Tonnyx - 05-07-2013 15:31

Jak działa te hosting? Wrzucam link na forum w formie [img][/img] i już zalicza mi te wejście?


RE: Zarobek imgchilli - adre - 05-07-2013 15:35

Miniaturka na forum - klika w miniaturkę i akceptuje wejście.

Nie mogę oddać do sprawdzenia, ponieważ mam 4 zaproszenia na forum na którym jest staff do wstawiania na pewnym forum :} pozdro


RE: Zarobek imgchilli - bolo9797 - 05-07-2013 17:03

Kota w worku tutaj nie kupujemy wiec nq.


Zarobek imgchilli - surfer0700 - 12-08-2013 18:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.