Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zacząć pozycjonowanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Od czego zacząć pozycjonowanie? (/Temat-Od-czego-zaczac-pozycjonowanie-72226)



Od czego zacząć pozycjonowanie? - Believe - 05-07-2013 09:10

Mam na blogu dziennie 30-35uu, także jest to bardzo mało. Jak zacząć pozycjonować strone żeby chociaż te 100uu było na razie? Mógłby mi ktoś pomóc ? Smile


RE: Od czego zacząć pozycjonowanie? - patryk0407 - 05-07-2013 09:16

Ja Ci pomoge jako tako Big Grin
Dodawanie do katalogów, promowanie YT Smile
Do katalogów to GSA jak masz nisze już jakieś na blogu lub szukaj płatnych (płatność przważnie sms) i dodawaj strone Smile


RE: Od czego zacząć pozycjonowanie? - Sh4ker - 05-07-2013 09:21

Musisz dodawać codziennie do ok.15 katalogów, daje efekty po zaakceptowaniu.


RE: Od czego zacząć pozycjonowanie? - Believe - 05-07-2013 09:28

(05-07-2013 09:16)patryk0407 napisał(a):  Ja Ci pomoge jako tako Big Grin
Dodawanie do katalogów, promowanie YT Smile
Do katalogów to GSA jak masz nisze już jakieś na blogu lub szukaj płatnych (płatność przważnie sms) i dodawaj strone Smile

Promowanie na YT mnie nie interesuje, ale dzięki za chęci Smile

(05-07-2013 09:21)Sh4ker napisał(a):  Musisz dodawać codziennie do ok.15 katalogów, daje efekty po zaakceptowaniu.

Jak dodawać te katalogi?


RE: Od czego zacząć pozycjonowanie? - Sh4ker - 05-07-2013 09:31

Szukasz add site czy coś w tym stylu, po czym wypełniasz pola.


RE: Od czego zacząć pozycjonowanie? - Komet - 06-07-2013 01:50

Zaczac to powinienes przede wszystkim od dostosowania bloga pod wyszukiwarki- meta tagi, keywordy, h1, 2, 3..., znaczniki strong etc. Wtyczka dla WP SEO by Yoast powinna ulatwic zadanie. Potem trzeba zabrac sie za zdobywanie linkow zwrotnychl - z glowa i w sensowny sposob tak zeby wyszukiwarka ze tak powiem pozytywnie to odebralaBig Grin


RE: Od czego zacząć pozycjonowanie? - patryk0407 - 06-07-2013 16:01

Komet +1 dla Cb, nie zawsze widać róznicę w h1 bo zamiast tego można zastosować <strong>
Ale ogólnie tak, zdobywanie linków oraz promocja na serwisach: fb, twitter itp Smile