Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jaki serwis ppa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: jaki serwis ppa? (/Temat-jaki-serwis-ppa-72222)



jaki serwis ppa? - kefiro - 04-07-2013 23:34

Witam!

Posiadam niszę pod moim zdaniem dość nietypowe kraje: Indie, Indonezja, Irak i wszelkie inne arabskie, również Afryka.

W związku z tym mam pytanie który serwis PPA obsluguje te kraje i oferuje dla nich najwyższe stawki. Dotychczas najwięcej pobrań miałem z sharecash, jednak dostałem tam bana za nic (sic!) i szukam czegoś nowego Smile


RE: jaki serwis ppa? - JaviDesire - 04-07-2013 23:39

Pewnie wszystkie serwisy mają oferty dla tych krajów, ja zarabiam na AstroCash i mimo, że ten serwis ma wysokie stawki to nie spodziewaj się jakiś powalających kwot z tych krajów, niestety nie są to najbogatsze państwa i stawki dla nich są, że tak to ujmę marne.


RE: jaki serwis ppa? - kefiro - 04-07-2013 23:49

Ale mając kilkadziesiąt pobrań dziennie już można coś uciułać lepszego Smile

Próbowałem w AC ale najwięcej pobrań zdecydowanie było z SC, podejrzewam ze najlepszym hostingiem do tych krajów byłby jakiś zagraniczny, tylko jaki? Smile


RE: jaki serwis ppa? - WazzaP - 04-07-2013 23:53

Fileice.net? Smile


RE: jaki serwis ppa? - barteek_93 - 05-07-2013 13:07

http://adnooka.com/ ? Smile


RE: jaki serwis ppa? - Pidii - 05-07-2013 13:26

Rowniez posiadam te kraje lecz stawki dla nich niesa jakies wygorowane.

Spodziewaj sie
0.05-0.80 od Argentyny
0.05-0.50 Egiptu
0.08-0.15 Indii..

Na Astrocash, ktory uzywam.


RE: jaki serwis ppa? - bios - 05-07-2013 13:44

Bierz adnnoka.com


RE: jaki serwis ppa? - Jacuss - 05-07-2013 14:14

Dla Indii najlepsze są w FireCashu ;-)