Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - Skrill . Ty mi 9zl na Skrill, ja tobie 15 na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PayPal - Skrill . Ty mi 9zl na Skrill, ja tobie 15 na PayPal (/Temat-PayPal-Skrill-Ty-mi-9zl-na-Skrill-ja-tobie-15-na-PayPal-72188)



PayPal - Skrill . Ty mi 9zl na Skrill, ja tobie 15 na PayPal - dufft - 04-07-2013 13:59

Witam.


Potrzebuje 9zł na Skrill (moneybookers). Dam 15zl na PayPal.

Z racji tego że kwota którą chce otrzymać jest niższa, wysyłam dopiero po otrzymaniu 9zl na Skrill.


RE: PayPal - Skrill . Ty mi 9zl na Skrill, ja tobie 15 na PayPal - Majka - 04-07-2013 14:01

Jak chcesz mogę Ci wysłać ale Ty pierwszy Smile

Załatwimy to w 3 minuty Smile


RE: PayPal - Skrill . Ty mi 9zl na Skrill, ja tobie 15 na PayPal - dufft - 04-07-2013 14:05

OK ale wtedy ja ci wysyłam 9zl na PP a ty mi 9zl na Skrill. Nie wysyłam 1 przy wpłacie 15zl


RE: PayPal - Skrill . Ty mi 9zl na Skrill, ja tobie 15 na PayPal - Majka - 04-07-2013 14:08

3 dni na forum jesteś...
No to nie, pa Idea


PayPal - Skrill . Ty mi 9zl na Skrill, ja tobie 15 na PayPal - surfer0700 - 06-07-2013 17:23

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.