Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wtyczka popular posts tabbed widget - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Wtyczka popular posts tabbed widget (/Temat-Wtyczka-popular-posts-tabbed-widget-72169)



Wtyczka popular posts tabbed widget - siwrus1231 - 04-07-2013 09:02

Witam. Zainstalowałem tą wtyczkę popular posts tabbed widget i nie mogę dodać do tabeli Popular post. Pisze :

Cytat:Popular Posts tab requires the Jetpack plugin to be activated and connected. It also requires the Jetpack Stats module to be enabled.


Co zrobić?


RE: Wtyczka popular posts tabbed widget - Magoru - 04-07-2013 11:02

Masz jak byk napisane w komunikacie, ale ok zrobię to dla ciebie i przeczytam ci to jeszcze raz.

Popular posts tab wymaga aktywowanego oraz podlaczonego pluginu Jetpack. Wymaga także włączonego modułu statystyk Jetpack.


RE: Wtyczka popular posts tabbed widget - siwrus1231 - 04-07-2013 11:53

Ok, zrobiłem to wszystko i gdy wchodze w zakładkę Popular pisze "Sorry. No data yet."
Potem się to zaktualizuje? Bo wlazłem specjalnie przez proxy i dalej nic nie pokazuje...


RE: Wtyczka popular posts tabbed widget - Magoru - 04-07-2013 17:45

Nie wiem wiesz, nie chce Cię wprowadzić w błąd bo akurat nigdy się tym nie bawiłem, ale podejrzewam że po prostu może jeszcze się nie zaktualizowało albo sam gdzieś nie kliknąłeś aktualizacji.

Zajrzyj w plik pomocy tego widgeta i zobacz czy tam gdzieś nie opisują twojego problemu.


RE: Wtyczka popular posts tabbed widget - Jacuss - 05-07-2013 14:17

Mając na blogu widżet popular post pomagasz złodziejom kradnącym Twoje nisze.