Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Web Restock Reminder (WRR) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Web Restock Reminder (WRR) (/Temat-Web-Restock-Reminder-WRR-7214)



Web Restock Reminder (WRR) - wund3r - 17-05-2010 11:31

[img]http:/Lolq.eu/lockerz/wrr/media/img/logo.gif[/img]

Witam wszystkich,
Już jakiś czas pracuje nad grupą "powiadamiaczy" o restocku. Powstał już IRC_Reminder (dostępny na ircu, podziękowania dla _ali), GG_Reminder (powiadamiacz na gg), oraz Web_Reminder, który obsługuje przeglądarkę. Dzisiaj postanowiłem wydać wersję RC/RTM.

Dlaczego mój powiadamiacz jest dobry ? bo gwarantuje opóźnienie maksymalne do 5 sekund, a nie jak inne powiadamiacze - 1-2min. Używając naszego powiadamiacza nie jesteś narażony na bana. Wszystko działa na zasadzie "proxy". Ty łączysz się z naszymi serwerami, a serwery dopiero z ptzplace.

IRC_Reminder jest darmowy, aby go użyć należy wejść na kanał IRC, zaraz po ogłoszeniu regulaminu Restocka przez lockerz. Jednak WRR oraz GG_Reminder dostępne są za opłatą 5 zł (płatne paypal/przelew pocztowy). Ilość miejsc jest bardzo ograniczona, ze względów na aktualny serwer. W razie wypadku mamy zastępczy w USA, na który przeniesiemy się gdy coś (nie daj Boże) złego by się stało.

Bardzo bym prosił grupę beta-testerów, którzy sprawdzali powiadamiacza, o wyrażenie swojej opinii na jego temat.
Aby kupić dostęp, należy napisać do mnie poprzez zakładkę kontakt na stronie projektu.

Strona projektu: [Wymoderowano]


RE: Web Restock Reminder (WRR) - picio - 18-05-2010 07:05

ooo b d dobrze jak te kody dostępu zdobyc
może mi dać wersje beta p;p


RE: Web Restock Reminder (WRR) - rajmek126p - 18-05-2010 12:49

trzeba 5 zl na paypal wysłac albo przelew


RE: Web Restock Reminder (WRR) - Shooters123 - 18-05-2010 13:12

Skusiłbym się ale nie jestem w 100% pewny czy to działa?


RE: Web Restock Reminder (WRR) - wund3r - 18-05-2010 14:47

w kwietniowym restocku zadziałało - jak wpadlem na ptzplace wszystko bylo zielone - wbilem w xboxa jednak przenioslo mnie na glowna :/ poza tym jeżeli powiadamiacz nie zadziała zwracamy kase Smile - spróbować warto


Web Restock Reminder (WRR) - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.