Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy ode mnie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy ode mnie. (/Temat-Typy-ode-mnie-72139)

Strony: 1 2


RE: Typy ode mnie. - Guru805 - 04-07-2013 12:37

#3 | Liga Europejska
Mecz: Chikhura - Vaduz
Typ: Chikhura AH 0.0
Kurs: 1.85
Stawka: 7/10


#4 | Towarzyskie
Mecz: Grodig - Paderborn
Typ: Grodig lub remis
Kurs: 1.80
Stawka: 7/10


RE: Typy ode mnie. - mareczek - 04-07-2013 14:51

(04-07-2013 10:04)duzypawel napisał(a):  drogi mareczku!

jeśli masz mordę to korzystaj z niej z umiarem Smile a jak przemawiasz do innych to zważaj na słowa, gdyż nie przypominam sobie, żebym ja Cię kiedykolwiek obrażał.

a odnosząc się do Twoich słów to założyciel ów tematu pisał do mnie jakiś czas temu na PW. Założenie przez niego tematu bardzo mnie rozbawiło gdyż rozmowa dotyczyła... 'co sądzisz o założeniu tematu na forum, w którym będę sprzedawał typy, które sam kupuję na jakimś serwisie'.

odradzałem, grzecznie, kulturalnie ale widać autor tematu jest bardzo zdeterminowany by znaleźć 'jelenia' Smile może się zgłosisz mareczku? Smile

edit: żebyś nie zarzucił mi kłamstwa proszę oto screen z mojej uprzejmej konwersacji:
[Obrazek: guru.jpg]

więc mecze nie 'będą wchodzić guru' tylko jakiemuś 'guru guru' Big Grin a sam temat ma troszkę mylącą nazwę Smile

ja cb nie obrazilem, ale ty mnie tak wiec patrz co piszesz gnojku, jakim prawem uzywasz okreslenia jelen odnoszac sie do mnie, do tego nie mam mordy lecz buzie/glowe wiec ogarnij slownictwo bo poleci zgloszenie i warn, tyle ode mnie zeby mu nie zasmiecac juz tematu


RE: Typy ode mnie. - duzypawel - 04-07-2013 14:57

wskaż, w którym miejscu Cię obraziłem Smile

określenia 'morda' użyłem CYTUJĄC CIEBIE i Twą wypowiedź skierowaną poniekąd do mnie.

czekam na warna :*


RE: Typy ode mnie. - mareczek - 04-07-2013 16:10

(04-07-2013 09:46)mareczek napisał(a):  a ktos tu napisal ze to ja lubie krytykowac, jeden typ nie wszedl i placz, zapewne wy podajecie lepiej, prosze bardzo, chce zobaczyc, poza tym czemu jest cos takiego ze typ nie wszedl i jest krytyka, a gdyby wszedl to nikt by nie napisal 'fajny poczatek, oby tak dalej' krytykowac mozna a nawet powinno sie o ile jest to konstruktywna krytyka a nie tylko 'ale zjebal, slabo, nic z tego nie bedzie' bez zadnych argumentow. pozdrawiam i mam nadzieje ze guru was pocisnie i zaczna mu wchodzic mecze

cytujac siebie, albo jestem slepy albo ty jestes niedorozwiniety skoro uwazasz ze uzylem slowa 'morda' w swojej wypowiedzi, pozdrowki dla cb Jerk i nie wysylaj mi buziaczkow, gdyz homoseksualista nie jestem, a jesli ty nim jestes to prosze kryj to, bo nienawidze gejow, bez odbioru


RE: Typy ode mnie. - Guru805 - 04-07-2013 16:20

Temat zaczyna się interesująca, natomiast Panowie przenieście swój dialog na PW.

Pozdrawiam.


RE: Typy ode mnie. - Guru805 - 06-07-2013 12:03

#5 | Siatkówka
Mecz: Chorwacja - Turcja
Typ: Chorwacja
Kurs: 1.85
Stawka: 5/10

PS. gorszy okres. postaram się wszystko uregulować i naprawić. napiszę również, że dzisiaj wykupiłem abonament z serwisu, który specjalizuje się w siatkówce i piłce. pozdrawiam Wink


RE: Typy ode mnie. - Guru805 - 06-07-2013 12:06

#6 | Finlandia: Ykkonen
Mecz: Viikingit - OPS
Typ: OPS lub remis
Kurs: 1.90
Stawka: 8/10


Wink


Typy ode mnie. - yazir - 18-07-2013 11:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.