Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to możliwe?(Crowdflower) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak to możliwe?(Crowdflower) (/Temat-Jak-to-mozliwe-Crowdflower-72138)



Jak to możliwe?(Crowdflower) - gh0strapper - 03-07-2013 17:31

Witam,chciałbym się zapytać jak to możliwe że nasz rodak znajduje się na 3 miejscu w "$100 Weekly Contest" na clixsense.Pytanie to zadaje ponieważ nie ma żadnych tasków do robienia a ta tabela przedstawia jak wiadomo najlepszych " task workerów" a jak patrze na jego liczbę zrobionych tasków to ona się zwiększa.Pragnę dodać że liczba zrobionych tasków u tego użytkownika rosła także wczoraj jak również nie było tasków do zrobienia.


RE: Jak to możliwe?(Crowdflower) - poczmail - 03-07-2013 17:43

Może są taski do wykonywania, tylko Ty w jakiś sposób ich nie widzisz? Naprawdę nie umiem Ci dokłądnie odpowiedzieć na to pytanie, bo nie mam konta w Clixsense. Smile


RE: Jak to możliwe?(Crowdflower) - gh0strapper - 03-07-2013 17:51

tak jest z 7 bodajże,wchodziłem w każdy i wyświetla mi się napis "There is no work currently available in this task",dodam że te taski mają od 1 do 8 avaliable. Również jest dziwne to że odkąd jestem użytkownikiem clixsense to nigdy nie widziałem polaka żeby w ogóle się że tak powiem łapał do tej listy najlepszych task workerów a tu patrze i 3 pozycja(wczoraj była 4)


Jak to możliwe?(Crowdflower) - Admin - 03-07-2013 18:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.