Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kilka pytan PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: kilka pytan PPA (/Temat-kilka-pytan-PPA-72105)



kilka pytan PPA - Dianton - 03-07-2013 09:57

Witam.

1. Co to jest blog ? i do czego on mi bedzie potrzebny

2. co/kto to jest mentor ? ; o i jak go zdobyc?

3.mam konto na firecash. i plik. wczoraj sobie sam pobralem i dostalem na konto 1.20$. czy moge tak robic wielokrotnie i kasa mi bedzie wplywac?Tongue

4. jak mam to rozreklamowac i gdzie ?

5. Stanalem na etapie ze wrzucilem film na jutuba , utworzylem bloga i w firecash mam ten plik i te mirory. co dalej ?


RE: kilka pytan PPA - ddww - 03-07-2013 10:29

1. Strona internetowa, na której dodajesz wpisy (posty) z linkami do pobrania pliku.
2. "Mentor" - osoba, która odpowie ci na takie właśnie pytania. http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806
3. Nie możesz tak robić, to się nazywa fraud i pewnie pieniądze zostaną cofnięte jeśli anulowałeś subskrypcje sms.
4. Pozycjonowanie (seo), ew. yt.
5. Promowanie i pozycjonowanie bloga.


RE: kilka pytan PPA - Rivias - 03-07-2013 10:34

1 Blog to strona internetowa prosta, ogarnięta zazwyczaj w wordpress'ie.
2 Mentor to osoba co Cie nakieruje i doradzi, odopowie na Twoje pytania, mentorów jest paru dobrych, rejestrujesz się w zamian z ich refflinka, jak ktos pobierze Twoj plik mentor dostanie z tego jakieś grosze.
3 facepalm Wypelniles oferte z numerem telefonu? pokerface
4 Patrz punkt 1, zależy co to będą za pliki.
5 Pytasz co to jest blog, a w 5 pytaniu mowisz ze go masz? Rolleyes i teraz promujesz tak żeby ktoś Ci to pobrał.


RE: kilka pytan PPA - Vister81 - 03-07-2013 14:05

Na początek może poczytaj co to w ogóle jest PPA bo widzę, że ciut nie ogarniasz Rolleyes


RE: kilka pytan PPA - prololex - 03-07-2013 19:11

Sory ale nie mogę się powstrzymać masz bloga i pytasz co to blog :-D:-D Wrzucasz filmy na jutuba :-D


RE: kilka pytan PPA - sewirus - 03-07-2013 20:18

Cytat:mam konto na firecash. i plik. wczoraj sobie sam pobralem i dostalem na konto 1.20$. czy moge tak robic wielokrotnie i kasa mi bedzie wplywac?
beka jak by tak można było robić to co drugi by sam sobie pliki pobierał facepalm