Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielkie Otwarcie !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wielkie Otwarcie !!! (/Temat-Wielkie-Otwarcie-7210)



Wielkie Otwarcie !!! - Vesperus - 16-05-2010 21:13

Jestem dumny że mogę wam przedstawić stronę która jest zbiorem wszystkich najważniejszych rzeczy z waszego forum i nie tylko.


Mam nadzieję że nie będziecie widzieli problemów że parę rzeczy jest waszych bo to przecież reklama waszego forum.

Oczywiście dodałem zakładkę najlepsze forum lockerz Big Grin

ZAPRASZAM

http://www.restock.prv.pl


RE: Wielkie Otwarcie !!! - Flaku - 16-05-2010 21:24

zakosic komus najlepsze poradniki z forum i dodac odnosniki do tego forum zeby nie bylo ze kradziez Wink sprytne ;P


RE: Wielkie Otwarcie !!! - Vesperus - 16-05-2010 21:24

W razie jak ktoś by uznał że coś podałem co nie wolno mi podawać proszę o kontak


RE: Wielkie Otwarcie !!! - Marczyk - 16-05-2010 21:35

Nie powiem, stronka prezentuję się dość dobrze =]
Ale mam kilka uwag: nie wiem czy nie było by lepszym rozwiązaniem otwieranie: Najlepsze Forum Lockerz czy symulator automatycznie w nowej karcie ? A no i z Makrami nie wiem czy dodałeś ten dział potrzebnie, ponieważ ludzie zauważą że nie ma na stronce wszystkiego potrzebnego, lepiej nie kusić, a kto się nie zna nie zauważy braku tego działu(swoją drogą mógłbyś podać do swoje prawie 100% makro ;p )
Powodzenia


RE: Wielkie Otwarcie !!! - Vesperus - 16-05-2010 21:40

(16-05-2010 21:35)Marczyk napisał(a):  Nie powiem, stronka prezentuję się dość dobrze =]
Ale mam kilka uwag: nie wiem czy nie było by lepszym rozwiązaniem otwieranie: Najlepsze Forum Lockerz czy symulator automatycznie w nowej karcie ? A no i z Makrami nie wiem czy dodałeś ten dział potrzebnie, ponieważ ludzie zauważą że nie ma na stronce wszystkiego potrzebnego, lepiej nie kusić, a kto się nie zna nie zauważy braku tego działu(swoją drogą mógłbyś podać do swoje prawie 100% makro ;p )
Powodzenia

O tej nowej karcie myślałem tylko "jeszcze" nie wiem jak to zrobić. Chyba te makro usunę.


RE: Wielkie Otwarcie !!! - Razer - 17-05-2010 13:54

Dopisujesz w a href polecenie target="_blank".


RE: Wielkie Otwarcie !!! - Vesperus - 17-05-2010 14:04

(17-05-2010 13:54)Razer napisał(a):  Dopisujesz w a href polecenie target="_blank".

dzięki Plus poleciał


RE: Wielkie Otwarcie !!! - mietek-95 - 17-05-2010 17:32

Kurde. Patrząc na te ceny to mi się już nie chce.


RE: Wielkie Otwarcie !!! - `Floower! - 18-05-2010 15:36

No dokładnie ,