Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 5000 złotych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 5000 złotych (/Temat-W-co-zainwestowac-5000-zlotych-72049)

Strony: 1 2 3


RE: 5 000 zł w co? - duzypawel - 03-07-2013 06:41

jeśli chcesz w coś wpompować 100% swego kapitału i nie chcesz go stracić to na pewno omijaj z daleka wszelkie hyipy.

Bukmaherka... jest ok jeśli albo się tym interesujesz albo masz dojście do dobrych typów Smile

chyba też poleciłbym Ci forex tylko nie szalej z dźwignią Smile


RE: 5 000 zł w co? - dondoonsie - 08-07-2013 23:46

Ja ci polecam Uinvest. Inwestycja w akcje realnych firm.

Strona jest pewna gdyż działa od 2007 roku.
Miesięcznie maksymalnie 15%.

Więcej zapraszam na pw lub gg: 6783325


RE: 5 000 zł w co? - Pidii - 10-07-2013 03:37

@up, sproboje a widze ze drogie to to niejest, pogodze sie ze stratą kobla ;d


@edit, oczywiscie czekam na inne propozycje ref link jak najbardziej!


RE: W co zainwestować 5000 złotych - InvestManKlerni - 10-07-2013 16:23

Pidii zobacz temat, który założyłem kilka dni temu Smile

http://zarabiam.com/Temat-Najlepszy-sposob-na-swiecie-na-zarabianie-pieniedzy-Wreszcie-wiemy-w-co-inwestowac-72432

Pozdrawiam
Paweł Barylski


RE: W co zainwestować 5000 złotych - kicek234 - 17-07-2013 20:09

także polecam uinvest


RE: W co zainwestować 5000 złotych - adminka - 13-06-2015 17:17

Chciałaby polecić Państwu, ciekawy moim zdaniem projekt,
w którym można inwestować w produkty oraz pomnażać kapitał.
Dodam, też że każda inwestycja z Państwa strony pozwoli mi na realizację także moich planów inwestycyjnych.

Zainteresowanych proszę o wiadomość przez forum


RE: W co zainwestować 5000 złotych - mamrocik - 13-06-2015 17:27

@[Pidii] Poczytaj o inwestycji u "NITRAM" , nic nie stracisz a jedynie możesz zyskać , z każdego tysiąca minimum 100zł .


RE: W co zainwestować 5000 złotych - lukaswu - 13-06-2015 17:37

Ja bym zainwestował w swój serwis co jest bezpieczniejsze, jest tyle sieci afiliacyjnych itd. dzięki którym można zarabiać... wystarczy zainwestować w stronę i reklamę/wypozycjonowanie 5k powinno wystarczyć, aby potem przez jakiś czas np. rok mieć 1tys. co miesiąc co daje 7k zwrotu Wink


RE: W co zainwestować 5000 złotych - DeI - 13-06-2015 17:55

Uinvest niewypłaca od 2014 wpiszcie tylko w google Uinvest i wyskoczy wam masa nieprzychylnych wyników. A także oblukajcie temat na zc http://zarabiam.com/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703?page=26 no chyba że to zbieżność nazw Tongue.

Cytat:Pidii Poczytaj o inwestycji u "NITRAM" , nic nie stracisz a jedynie możesz zyskać , z każdego tysiąca minimum 100zł .

Z każdego tysiąca? Ale tam chyba nie jest tak że wpakujesz 10000zł i dostajesz tysiaka to działa na tury 2 tyg obracasz kasą max 1000zł chyba że ktoś dostał lepszą osobę z którą może grać bo ja jestem po dwóch takich turach.

Ja też staram się znaleźć kogoś lub jakiś program inwestycyjny co mi będzie obracał kasą bo to lepsze zawsze niż trzymanie w banku.

Polecam zainwestować 500zł u Movera (taki max) po miesiącu daje kwotę bazową plus 50% zysku.
Ewentualne straty podobno zwraca ale nie zdarzyło mi się jeszcze by miał poślizg dopiero raz mi wypłacił. Tylko wpłacasz mu kasę i do widzenia odzywa się po miesiącu do ciebie z przelewem

A także można u Nitrama inwestujesz 1000zł i "grasz" z jego pośrednikiem 2 tyg daje kwotę bazową plus 10% zysku. Straty zwraca i daje te minimum nawet jeśli przegracie niestety ja zawsze miałem minimum zysku dwa razy praktycznie na minusie ale zwracali kwotę chronioną (bazową) i dawali ten minimalny zysk. Codziennie w dni robocze musisz poświęcić około 30min na "granie".


RE: W co zainwestować 5000 złotych - drynd3k - 18-06-2015 17:20

Ja rownież polecam Movera, otrzymałem swoje zyski, za 3 dni następne będą bo drugi raz wszedlem Smile