Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu (/Temat-TUT-Weryfikacja-kont-gmail-com-bez-telefonu-72048)

Strony: 1 2 3


[TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - MacieG - 02-07-2013 10:59

Witam, postanowiłem napisać poradnik, dzięki któremu będziecie mogli weryfikować nowe konta w serwisie gmail.com nie posiadając telefonu.
Wiele osób sprzedaję tego typu poradniki, lecz działają one na zasadzie ominięcia weryfikacji (nie wpisują kodu, wysyłanego na telefon, tylko omijają ten krok) lecz mój poradnik działa na innej zasadzie, gdzie wpisujemy kod, lecz nie musimy posiadać nawet telefonu!
Instrukcja niby długa, ale jest ona bardzo dokładna, całość wykonuje w 3minuty.


__________________________________________
Wcale, a wcale nie obrażę się jak szanowna administracja zmniejszy troszku procenty ;(


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - o8NeoN8o - 02-07-2013 12:28

Dzięki ziomek!Idea


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - Br0nek1234 - 02-07-2013 13:26

Co konto nowe konto na serwisie trzeba?


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - Gremquen - 02-07-2013 13:28

Już jest:
http://zarabiam.com/Temat-Jak-ominac-weryfikacje-tel-Youtube-71293

Dobry sposób na reputy, trzeba inne poradniki pokopiować, to też trochę dostanę...facepalm


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - MacieG - 02-07-2013 14:02

Jezu... to dział dla wtajemniczonych nawet nie widziałem tego. Sądząc po tytule jest to ominięcie weryfikacji które skutkuje i tak banem. Ten poradnik jest inny. Nie jest on skopiowany sam go pisałem...


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - Gremquen - 02-07-2013 14:14

(02-07-2013 14:02)MacieG napisał(a):  Jezu... to dział dla wtajemniczonych nawet nie widziałem tego. Sądząc po tytule jest to ominięcie weryfikacji które skutkuje i tak banem. Ten poradnik jest inny. Nie jest on skopiowany sam go pisałem...
Zamiast czytać tytuł, przeczytaj choć urywek treści tamtego wątku...
ten sam serwis.


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - Br0nek1234 - 02-07-2013 14:18

Jak ma przeczytać jak nie ma dostępu?


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - MacieG - 02-07-2013 14:38

No właśnie myśl człowieku i czytaj posty do końca!!!


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - Gremquen - 02-07-2013 14:49

aaa, w takim razie przepraszam.
Nie patrzyłem nawet w jakim dziale napisane, myślałem, że też w strefie dla wtajemniczonych.
zwracam honor.


RE: [TUT]Weryfikacja kont gmail.com bez telefonu - goodcast.tv - 02-07-2013 14:56

Fajny poradnik, super, że numer darmowy ;-)
repucik