Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO Pack - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: SEO Pack (/Temat-SEO-Pack-72047)



SEO Pack - Masterjam - 02-07-2013 10:51

Witam.
czytając forum zauważyłem że najbardziej polecane i używane są wtyczki
All in SEO Pack i WordPress SEO by Yoast.
czy można ich używać równocześnie czy nie ma sensu?
Od miesiąca używam tej pierwszej ale jest dużo dobrych opinii na temat tej drugiej, zamienić czy nie warto?


RE: SEO Pack - ThePro - 02-07-2013 10:55

Nie ma sensu


RE: SEO Pack - Krissu - 02-07-2013 10:57

Osobiście nie używam ani jednej z wyżej wymienionych wtyczek, natomiast słyszałem, że ta druga: SEO by Yoast pokazuje, jak powinien poprawnie wyglądać post. Tak więc, czemu jedna może kolidować się z drugą? Smile


RE: SEO Pack - patryk0407 - 02-07-2013 11:01

Ja używam obydwóch wtyczek, nie wiem czy to tam działa czy nie Big Grin
Tak wtyczka Yoast pokazuje post jak wygląda w google i to jest całkiem dobre Smile
Ważne aby przy takich wtyczkach mieć unikatową treść!


RE: SEO Pack - Roxi5017 - 02-07-2013 11:04

(02-07-2013 10:57)Krissu napisał(a):  Osobiście nie używam ani jednej z wyżej wymienionych wtyczek, natomiast słyszałem, że ta druga: SEO by Yoast pokazuje, jak powinien poprawnie wyglądać post. Tak więc, czemu jedna może kolidować się z drugą? Smile
Bo się wypełnia te same pola, tylko że by Yoast pokazuje co jest dobrze a co nie, a w drugiej nie ma takiego czegoś, później wyszukiwarka będzie świrować bo z 2 opisów będzie musiała wybrać jeden i może to być gorzej niż jak z jedna wtyczka Wink


RE: SEO Pack - Masterjam - 02-07-2013 12:42

Dzięki za szybkie odpowiedzi. Zainstalowałem i fajna sprawa z podpowiedziami w formie kolorów co jest dobrze a co źle zrobione.
Nie mogę rozkiminić tych podpowiedzi:

There are 78 words contained in the body copy. This is far too low and should be increased.

The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.

The images on this page do not have alt tags containing your keyword / phrase.

No subheading tags (like an H2) appear in the copy.

Musze poszukać jakiegoś poradnika na youtube


RE: SEO Pack - WazzaP - 02-07-2013 12:48

(02-07-2013 10:57)Krissu napisał(a):  Osobiście nie używam ani jednej z wyżej wymienionych wtyczek, natomiast słyszałem, że ta druga: SEO by Yoast pokazuje, jak powinien poprawnie wyglądać post. Tak więc, czemu jedna może kolidować się z drugą? Smile

Można wiedzieć jakiej używasz? Cool