Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! (/Temat-Wykonam-miliony-kont-na-YT-D-Zweryfikowane-72040)

Strony: 1 2


Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - bitu92 - 02-07-2013 01:03

Siemka.
Wykonam dużo kont na youtube oczywiście zweryfikowanych telefonicznie , szybko i tanio .

Im więcej zamawiasz tym tańsza cena .

Konto zweryfikowane : 60 gr , przy większej ilości oczywiście ta cena spada Smile
Kontakt: PW , GG: 47355137

Oczywiście konta weryfikowane normalnie telefonem , ale wiadomo że jak się wrzuci coś co narusza regulamin , to wiadome jest że konto zostanie zablokowane Smile
Zapraszam na PW / GG Smile


Odp: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - ciamciaj - 02-07-2013 08:16

Z jakich ip zakładasz konta? Bo to jest ważne.

Wysłane z Phone'a


RE: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - bitu92 - 02-07-2013 13:02

Mam zmienne IP , czyszcze ciasteczka po każdym założonym koncie Wink


RE: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - Magoru - 02-07-2013 13:33

Dwie pierwsze cyferki twojego IP zapewne nie są takie zmienne ; )


RE: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - bolo9797 - 02-07-2013 13:34

Roznie to bywa Smile Moze go gdzie indziej polaczyc i wtedy ma inny poczatek.


RE: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - bitu92 - 02-07-2013 13:44

(02-07-2013 13:33)Magoru napisał(a):  Dwie pierwsze cyferki twojego IP zapewne nie są takie zmienne ; )

Może tak jest w Polsce , ale trochę już kont porobiłem , i jeżeli nie naruszasz regulaminu , to na pewno nie zablokują Wink


RE: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - Magoru - 02-07-2013 14:02

Nie zablokują bo to wszystko leci z automatu, ale dojdzie co do czego i na każdym koncie z zakresu wystawią ponowne potwierdzenie tożsamości.


RE: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - bitu92 - 02-07-2013 14:13

Ale znając życie ci którzy kupują konta na yt to zapewne do PPA , czyli w końcu ktoś s flaguje i wiadome że będzie ban Smile


Odp: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - ciamciaj - 02-07-2013 15:10

Ja mam konta po parę miechow i sie trzymają mimo naruszeń. Ale kupowane z USA numerów itp.

Wysłane z Phone'a


RE: Wykonam miliony kont na YT :D Zweryfikowane! - GreenDay - 03-07-2013 12:25

Zakłądając konta trzeba korzystac z list proxy żeby to miało sens. Konto na tym samym ip , lub wiele na tym samym nawet jak nie będa zbanowane mają słabsza moc i raczej się to mija z celem .