Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zlister ... ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zlister ... ? (/Temat-Rozwiazane-Zlister-7204)



[Rozwiązane]Zlister ... ? - Dareczek13 - 16-05-2010 18:28

Mam pytanie ..
Mianowicie chciałbym sie zapytać czy moge zrobicć sobie fake maile i konta przy uzyciu
programu "Platinum Hide IP" , który zmienia nam IP na IP wybranego przez nas kraju .Z tego co słyszałem działa on na zasadzie Proxy.Czy dzieki temu nie dostanę bana ?

Za odp. daje Plusy +
Prosze o argumentowane odpowiedzi ; )
jak mozna oczywiscie ;P


RE: Zlister ... ? - OneWho§ighs - 16-05-2010 18:41

ja na twoim miejscu bym tego raczej nie robił


RE: Zlister ... ? - Adik1818 - 16-05-2010 18:41

Z jednej strony to kilka fake mogło by przejść bo inne ip ale z drugiej gdy zdobędziesz np. w ciągu 3 dni zlistera na osobach z innego kraju a te osoby(ani jedna) nie są aktywne to lockerz się domyśli twojego sposobu i podczas zamówienia przez ciebie jakiegoś wartościowego przedmiotu dostaniesz bana. Tak więc osobiście radze na zrobienie max 5 fake i to najlepiej nie od razu lecz poprzeplatanych. (np 1 fake, potem zarejestruje ci się kumpel, potem ktoś z forum a następnie znowu 1 fake)! To tylko moja opinia więc jak ktoś ma lepsze info to proszę o poprawienie mnie.


RE: Zlister ... ? - mateusz171294 - 16-05-2010 18:41

na 85% dostałbys bana bo co prawda inne IP ale konta są nieużywane a nieużywane konta lockerz traktuje jako FAKE (te 15% to ze lockerz by sie pomyliło i ze jest inne IP)
Pozdro.


RE: Zlister ... ? - Adik1818 - 16-05-2010 18:44

@up
mateusz -> lockerz nie traktuje nieaktywnych kont jako fake bo chyba 99% użytkowników lockerz miało by bana za tworzenie fake gdyż nie możliwe jest aby wszyscy znajomi byli aktywni!


RE: Zlister ... ? - Dareczek13 - 16-05-2010 18:48

Wielkie dzięki Smile
Reputy jak mówiłem dałem
Adik1818 najlepiej doradziłeś i chyba cie posłucham, dzieki ; ]


RE: Zlister ... ? - Adik1818 - 16-05-2010 20:02

Cieszę się, że mogłem pomóc
Wydaję mi się, że wszystko wyjaśnione więc chyba do zamknięcia.


RE: Zlister ... ? - Marello - 18-05-2010 06:34

Mówisz masz


[Rozwiązane][Rozwiązane]Zlister ... ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.