Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pozycjonowanie (/Temat-Pozycjonowanie-72037)

Strony: 1 2 3


Pozycjonowanie - siwrus1231 - 01-07-2013 22:18

Witam. Co myślicie o pozycjonowaniu strony poprzez wykupienie na allegro za ok. 30 zł "pozycjonowanie strony". Nie wiem czy mogę wkleić link, więc podam sam opis :

Cytat:dodanie 400 wpisów do presell pages,


PR: 0-5...+,


specjalnie dobrany i oryginalny opis - zsynonimizowany pod kątem Państwa strony,


każdy precel posiada inny adres IP,


każdy precel jest zaindeksowany przez google i nie tylko,


możliwość zadecydowania jak ma wyglądać Twój wpis (tytuł, treść(opis), słowa pod nim),


u nas dostajesz raport w excelu z linkami,


pingowanie wpisów z 30+ różnych zródeł przez okres 14 dni, w celu przyspieszenia pozycjonowania i indeksacji,


pod koniec naszej pracy, do Twojej strony będzie prowadziło ponad 900 mocnych linków,


możliwość mieszania synonimów w opisie, z wcześniej przygotowanej listy - wyślij nam ją,


możliwość ustalenia (nie więcej niż 20 dziennie) limitu dodawania wpisów/dzień,


Używał ktoś? Poleca?


RE: Pozycjonowanie - WazzaP - 01-07-2013 22:23

A ten pozycjoner ma jakieś komentarze na allegro?


RE: Pozycjonowanie - makingmoney - 01-07-2013 22:36

...


RE: Pozycjonowanie - patryk0407 - 01-07-2013 22:41

Jak chcesz to za 30zł też Ci dodam strony do katalogów w GSA i to zagramaniczne Smile Jak coś to odezwij się to się dogadamy


RE: Pozycjonowanie - Admin - 01-07-2013 22:44

wątek jest w dziale dotyczącym uploadu więc domyślam się że chcesz pozycjonować blog ppa - a jeśli to prawda to takie katalogowanie i tak NIC CI NIE DA, gdyż są to polskie katalogi które nie przekażą mocy zagranicznym wyszukiwarką.


RE: Pozycjonowanie - siwrus1231 - 02-07-2013 08:01

Aha... A jakby pisali, że katalogowanie odbywa się na zagranicznych katalogach?


RE: Pozycjonowanie - rasta - 02-07-2013 08:16

Jak już chcesz kupywać pozycjonowanie to zajrzyj na zagraniczne forum, którego nazwy nie moge podawać i sa tam usługi z bardzo dobrymi opiniami i w bardziej korzystnej cenie niż u polskich pozycjonerów...

Idea


RE: Pozycjonowanie - siwrus1231 - 02-07-2013 09:07

Jeżeli możesz to podeślij link na PW.


RE: Pozycjonowanie - patryk0407 - 02-07-2013 10:59

Ja tam sobie pozycjonuje o ile to można tak nazwać przez GSA i z dnia na dzień co raz więcej ludzi Smile


RE: Pozycjonowanie - siwrus1231 - 02-07-2013 11:20

Nie wiesz może gdzie mogę dostać liste linków do gsa rankera? Ponieważ mam "zcrackowanego" i nie mam żadnych url, na które link ma być dodany...