Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! (/Temat-Placi-mbux-nowa-polska-aurorka-72024)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - xCrais - 08-07-2013 19:12

Zakładka 'Płatności'. Za SMS 1,23 zł doładujesz konto 50gr. (23 VAT, 50gr usługodawca, 50gr zostaje)
Pozdrawiam.


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - keska1234 - 10-07-2013 07:48

ja takze zapraszam : http://www.mbux.pl/index.php?ref=lolek1234


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - patryk6176 - 10-07-2013 20:21

a kiedy będą jakieś lepsze stawki za reklamy ??


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - xCrais - 11-07-2013 14:52

Jak znajdą się reklamodawcy?

Pierwsza wypłata: http://mbux.pl/forum/index.php?topic=6.0


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - xCrais - 18-07-2013 09:36

Jakby ktoś się zastanawiał czy jeszcze istniejemy to - oczywiście!
Jutro nowe reklamy o wartości: 0,0005, 0,0003, 0,0003, 0,0001!
Wprowadzamy także system płatnych maili.
Pozdrawiam i zapraszam!


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - fioleek - 18-07-2013 10:12

mam pytanie odnośnie poleconych - czy trzeba samemu klikać by otrzymywać wynagrodzenie za poleconych ?
oraz dlaczego tak mało można ich mieć na koncie zwykłym tak jak i na koncie premium - czy te sumy ilości poleconych zostaną zwiększone ???


są również rozbieżności w przypadku cen konta ulepszonego
w opisie jest informacja o 2 pln a w przypadku pola zamówienia i płatności kwota to 2$ więc 3x większa

w takim razie ile kosztuje konto ultimate ?????


gdzie również trzeba wejść by móc zakupić poleconych ???

chciałabym np też wykupić reklamę, gdzie muszę wejść by móc dokonać takich zakupów ???


strasznie biedne to menu brak podstawowych rzeczy ....


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - xCrais - 18-07-2013 12:27

Centrum Reklamy - tutaj kupisz reklamy i poleconych.
Co do Ultimate to kosztuje 2PLN, jakaś literówka, zaraz naprawię.


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - fioleek - 18-07-2013 18:27

(18-07-2013 12:27)xCrais napisał(a):  Centrum Reklamy - tutaj kupisz reklamy i poleconych.
Co do Ultimate to kosztuje 2PLN, jakaś literówka, zaraz naprawię.

dziękuje za odpowiedzi, ale nie dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania Sad

pozwolę je sobie powtórzyć :

czy musimy sami być aktywni tzn klikać linki by otrzymać zarobek z poleconych, czy też nasza aktywność nie jest do tego wymagana ?


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - xCrais - 18-07-2013 20:00

Trzeba być przynajmniej zalogowanym tego dnia, którego Twój ref klika w reklamę.
Przepraszam, że przeoczyłem pytanie.


RE: [Płaci] mbux - nowa polska aurorka! - fioleek - 19-07-2013 11:18

(18-07-2013 20:00)xCrais napisał(a):  Trzeba być przynajmniej zalogowanym tego dnia, którego Twój ref klika w reklamę.
Przepraszam, że przeoczyłem pytanie.

dziękuje za odpowiedź


ale mam kolejne pytania Smile

dlaczego tak mało można ich mieć poleconych na koncie zwykłym tak jak i na koncie premium liczba poleconych jest ograniczona - czy te sumy ilości poleconych zostaną zwiększone ???
bo np bezsens szukać poleconych jak puścimy reklamę, zapisze nam się np posiadając konto ultimate powyżej 100 osób, nie zauważymy tego by zatrzymać reklamę i ci powyżej 100 zapisani polecą sobie w kosmos, lub na sprzedaż jako bezrefowcy a to nie jest w porządku moim zdaniem, podobna sytuacja z kontem zwykłym i limitem 25 poleconych


osobiście uważam, że nie powinno być żadnych limitów na koncie zwykłym, a jeśli już to znacznie wyższe a na pewno limitu poleconych nie powinno być już wcale na koncie ultimate