Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadają wyświetlenia z strony.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Spadają wyświetlenia z strony.. (/Temat-Spadaja-wyswietlenia-z-strony-72013)

Strony: 1 2


Spadają wyświetlenia z strony.. - XxGroszekxX - 01-07-2013 13:23

Witam nie wiem co mam robić wyświetlenia mi tak spadają że szok ze 100 unikalnych zrobiło się 30.. Stronę mam ponad miesiąc i google chyba coś jej nie przyjęło.. Nie wiem co mam robić dodwałem na strone backlinki mam seo..
http://scr.hu/601/51teb

Poradzcie coś .. czy to tylko chwilowy spadek? raczej nie wydajemi się.


RE: Spadają wyświetlenia z strony.. - vankosiara - 01-07-2013 13:36

1. Sprawdź czy nie masz filtra
2. Jeżeli kopiowałeś posty itp. to to może być powodem spadku odwiedzin.
3. Jeżeli domena jest nowa otrzymuje taki jakby "dopalacz" i jest trochę wyżej w wynikach. Może "dopalacz" się skończył.
4. Czasami tak jest, że odwiedziny skaczą, PPA (o ile to jest blog o nim) nie jest stabilne.


RE: Spadają wyświetlenia z strony.. - XxGroszekxX - 01-07-2013 13:47

1. NIe mam
2. Wszystko robione swoje
3. Sad
4. ale ten spadek zaczał się juz z 6 dni temu


RE: Spadają wyświetlenia z strony.. - Cffaniak - 01-07-2013 16:19

A moze ktos ci strone zglosil czy cos ze posty sa cos nie tak, albo cos innego ?


RE: Spadają wyświetlenia z strony.. - Komet - 01-07-2013 17:53

a moze masz zbyt malo linkow prowadzacych z wartosciowych stron na twojego bloga , badz utraciles czesc linkow jakie miales - a przez to spadles w pozycji w wyszukiwarkach a czym dalej jestes, tym szanse maleja ze jakis gornik odkopie twoja strone. Moze zmniejszyl sie popyt na twoja nisze?


RE: Spadają wyświetlenia z strony.. - XxGroszekxX - 03-07-2013 09:24

nwm sam.


RE: Spadają wyświetlenia z strony.. - Szaman1644 - 03-07-2013 09:28

Dodajesz codziennie posty???


RE: Spadają wyświetlenia z strony.. - Komet - 03-07-2013 09:38

Szaman jak bedzie mial 1000 postow a bedzie na zadupiu google i doda kolejny 1000 bedac nadal gdzies na zadupiu gdzie najwytrwalsi gornicy nie docieraja to kolejna partia postow duzo nie zmieni. Idea


RE: Spadają wyświetlenia z strony.. - Qwik - 03-07-2013 10:02

Dodawanie regularnie postów na wordpressa sprawia ze strona jest wyżej w google.


RE: Spadają wyświetlenia z strony.. - XxGroszekxX - 03-07-2013 10:03

tak dodaję codziennie posty.. Pinguje zawsze nowy post, mam wtyczke SEO, mapę witryn, backlinki, dodałem chyba z 4 katalogi..