Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Da sie na tym zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Da sie na tym zarobić (/Temat-Da-sie-na-tym-zarobic-72011)



Da sie na tym zarobić - griegori - 01-07-2013 13:04

czy ktos z was korzysta z programu Comperialead.pl? szukam pp o finansach, a słyszałam, że tam daja zarobić, fajne kreacje i aplikacja na iPhona, stąd pytam o opinie


RE: Da sie na tym zarobić - poczmail - 01-07-2013 16:34

Poszukaj w Internecie opini na jego temat a także jakichkolwiek dowodów wypłat - powinno pomóc naświetlić choć trochę sytuację. Smile


RE: Da sie na tym zarobić - Moniq - 05-07-2013 12:36

Korzystam z comperialead od dłuższego czasu, z ich modułów do joomli. Maja fajne kreacje, jak miałm problem z instalacj, to pomogł mi konsultant. Co do kasy - płaca podobnie jak w innych pp, troche trwa weryfikacja leada, ale z tego co czytałam, to niestety tam, gdzie w grę wchodza banki, to tak jest. To, co powinnam miec wypłacone, miałam bez problemu. W sumie - polecam.

(01-07-2013 13:04)griegori napisał(a):  czy ktos z was korzysta z programu Comperialead.pl? szukam pp o finansach, a słyszałam, że tam daja zarobić, fajne kreacje i aplikacja na iPhona, stąd pytam o opinie