Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w moją stronę!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zainwestuj w moją stronę!!! (/Temat-Zainwestuj-w-moja-strone-71999)

Strony: 1 2 3 4


Zainwestuj w moją stronę!!! - Szaman1644 - 01-07-2013 09:55

Chciałbym Wam zaproponować zainwestowanie w moją stronę PPA. Może Wam się to wydać, że jest to dziwna propozycja, ale naprawdę warto. Narazie proponuję Wam 3 pakiety po 40 zł. Wszystkie pieniądze będą włożone w pozycjonowanie strony, w katalogowanie i wykupienie backlinków. Aktualnie ze strony bez większego nakładu pracy zarabiam około 500 zł. Dzięki tym kilku poprawką w pozycji na stronie da radę wyciągnąć ze strony jeszcze więcej.

Przejdźmy teraz do sedna sprawy. Inwestujesz 40 zł na 1 miesiąc i po tym okresie dostajesz 2 razy więcej. To najstabilniejsza inwestycja w jaką możecie wejść. Daje dużą możliwość zarobienia. Po szczegóły proszę pisać w temacie lub na priva. Daje gwarancję dużych zarobków Big Grin


RE: Zainwestuj w moją stronę!!! - Traw3k - 01-07-2013 10:10

Skoro jesteś pewien zysku i jesteś w stanie zaoferować dwukrotny zwrot inwestycji w ciągu miesiąca (sic!), to dlaczego sam nie zainwestujesz i nie zbierzesz całej kwoty dla siebie? Po co się dzielić?

Wyciągasz 500 zł, jesteś pewien skuteczności działania swoich działań - 40 zł nie masz? Chyba, że planujesz tutaj zebrać drugie 500 zł i wszystko zainwestować... Wtedy powodzenia. Rolleyes Smile


RE: Zainwestuj w moją stronę!!! - draksone - 01-07-2013 10:47

Napisz mi więcej na priv o tej twojej gwarancji dużych zysków Big Grin


RE: Zainwestuj w moją stronę!!! - Komet - 01-07-2013 11:01

A jesli twoja "najstabilniejsza" inwestycja nie wypali ? Jak zagwarantujesz potencjalnemu "inwestorowi" ze jego pieniadze zwroca sie z nadwyzka o jakiej mowisz? Moze jakas umowe mozna zawrzecJerk

Szaman, firmy to pewnie juz sie o Ciebie bija, nie jeden sztab by pewnie chcial miec takiego specjaliste od inwestycjiLol


RE: Zainwestuj w moją stronę!!! - Szaman1644 - 01-07-2013 11:07

Narazie wprowadziłem tylko tą inwestycję 3x40 zł, ponieważ mam tyle kasy, że jakby coś nie wyszło to żeby wypłacić kaskę z całym procentem. To ma być tylko taka próba, ponieważ będę zakładał stronkę inwestycyjną. Zapraszam Smile


RE: Zainwestuj w moją stronę!!! - Komet - 01-07-2013 11:14

rozumiem, ze gwarancje daje nam Twoja nienaganna opinia i uznanie na forum? Lol


RE: Zainwestuj w moją stronę!!! - pikusix1 - 01-07-2013 11:16

Gwarancję dają Nam reputy za jego poradniki. Co jak co - już wpłacam kasę i czekam na zyski! Smile


RE: Zainwestuj w moją stronę!!! - Szaman1644 - 01-07-2013 11:17

Przecież nie mówię Wam, żebyście inwestowali. Wolicie wrąbać kasę w HYIPY, które nie wiadomo kiedy upadną. Powodzonka Smile


RE: Zainwestuj w moją stronę!!! - Klin - 01-07-2013 11:36

Napisz cos więcej


RE: Zainwestuj w moją stronę!!! - Szaman1644 - 01-07-2013 12:41

Co chciałbyś wiedzieć??? To jest tylko próba popytu, czyli ile jest osób chętnych i próba moich sił, ile będę w stanie to utrzymać. Jak wszystko pójdzie dobrze otworzę stronkę inwestycyjną. Wtedy będziecie mogli inwestować w moją firmę.