Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Czy uważasz że zmarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Czy uważasz że zmarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? (/Temat-Zamkniety-Czy-uwazasz-ze-zmarnowales-czas-zaniedbales-znajomych-itd-przez-lockerz-7199)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Czy uważasz że zmarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - paskur - 16-05-2010 16:53

Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz?

Odpowiadajcie szczerze .


RE: Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - joke16 - 16-05-2010 16:57

Zmarnowałeś... I tak kampie all time przed kompie więc wiele nie straciłem, ale tak Big Grin


RE: Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - MeTonaTOR - 16-05-2010 16:59

niestety tak, zaniedbalem kolegow przez 3 miesiace przez lockerz. nie mialem czasu zeby z nimi zagrac w Worms Armageddon, zawsze lubialem grac z kumplami
Plusik za temat


RE: Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - SupeRLokeR - 16-05-2010 17:13

nie poniewaz polowa klasy i szkoly jest na lockerz więc mamy wspólne tematy


RE: Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - paskur - 16-05-2010 17:16

nie no to s bylo niecelowe, zmienilem wczoraj klawiature ona ma scisniete klawisze bardziej niz tamta..


RE: Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - Marczyk - 16-05-2010 17:35

Nie zaniedbałem znajomych, ponieważ na lockerz wystarczy 2 min. dziennie(wyjątkiem są dni po których pojawia się regulamin restocku, to z tym jest gorzej ;d)


RE: Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - Grabowkers - 16-05-2010 17:35

Ja szczerze mówiąc: NIE Big Grin Przynajmniej tak mi się wydaje.


RE: Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - SilverNight - 16-05-2010 18:50

raczej Tak w moim przypadku....


RE: Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - aqua-chan - 16-05-2010 19:09

Nie, ale starzy się denerwują jak kampie na restocki


RE: Czy uważasz że smarnowałeś czas, zaniedbałeś znajomych itd. przez lockerz? - Tidus - 16-05-2010 19:16

Raczej nie Smile W sumie to czasem się pytają o te lockerz nawet Tongue