Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań odnośnie GSA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Kilka pytań odnośnie GSA (/Temat-Kilka-pytan-odnosnie-GSA-71987)



Kilka pytań odnośnie GSA - makingmoney - 30-06-2013 23:29

...


RE: Kilka pytań odnośnie GSA - As7 - 01-07-2013 07:45

@makingmoney podłącze się.


Również poszukuje osoby która zna sekrety tego programu i zaawansowane opcje nie są jej straszne. Jeżeli się ktoś taki znajdzie to zapraszam na GG lub PW.


RE: Kilka pytań odnośnie GSA - ciamciaj - 01-07-2013 09:17

1. Program najpierw robi submitted, a potem dopiero je sprawdza, więc dlatego nagle masz więcej linków - bo sprawdzanie nie odbywa się na bieżąco, mozesz ustawić co ile minut program ma przechodzić w tryb weryfikacji.
Tu ustawiamy co ile ma weryfikować linki:
[Obrazek: hscb.png]
A liczbę jaką ma robić zweryfikowanych bardzo łatwo ustawić Smile
[Obrazek: NYDLpD7.png]
Pamiętaj tylko, że nie zrobi on dokładnie tyle linków tylko około,ponieważ może się to nie wstrzelić w czas weryfikacji. można też ustawić limit submitted jak znamy około procent submitted vs. verified.

2. Nie da się na to tak łatwo odpowiedzieć, nie wiem do jakich silników dodajesz, jakie masz ustawienia, jakie pr, liczba outband bl, jakie wyszukiwarki i jak bardzo synonimizowany content, ale 25 nie powinno być znowuż tak za dużo Smile

3. Pingowanie to nie indeksacja, zobacz czy na pewno masz dobrze ustawione usługi pingowania. Ja korzystam z ich narzędzia, GSA indexera, który pinguje (i z tego co wiem to nie tylko) wpisy Smile

4. Narzedzia do pokazywania ilosci backlinków działają dopiero po jakimś czasie, spokojnie dalej działałbym GSA. Tak naprawdę cięzko jest wyszukać prawidłową ilość BL strony pozycjonowanej.


Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z GSA zapraszam pod moje skrzydła na Astrocash, GSA przestanie być problemem jak widać Smile Dostępne są wtedy do niego równiez poradniki Smile


RE: Kilka pytań odnośnie GSA - makingmoney - 01-07-2013 21:41

...


Odp: Kilka pytań odnośnie GSA - ciamciaj - 02-07-2013 08:22

Po rozbudowie przenosić się nie chce, no ale jak uważasz Wink

Wysłane z Phone'a