Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
All in One Seo Pack - jak korzystać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: All in One Seo Pack - jak korzystać? (/Temat-All-in-One-Seo-Pack-jak-korzystac-71977)



All in One Seo Pack - jak korzystać? - separacja - 30-06-2013 18:41

Siema. Zainstalowaną mam powyższą wtyczkę, lecz głupi nie zauważyłem, że pod postami są pola, które powinno się uzupełnić. Mam parę pytań dotyczących tej wtyczki:

  1. Do czego służy i w czym pomaga ta wtyczka?
  2. Jak uzupełniać pola? Title - tytuł taki sam jak w poście, Description - opis taki sam jak w poście, keywords - tagi? Dokładnie tak samo czy coś zmieniać?


Dzięki. : )


RE: All in One Seo Pack - jak korzystać? - Vister81 - 30-06-2013 18:47

1. Wtyczka pomaga w optymalizacji pod SEO. Po prostu sama Cię promuję Smile
2. Tak, dokładnie tak. Tylko w Description dajesz KRÓTKI opis, który będzie wyświetlał się w Googlu. Jak najbardziej treściwy.

Ale dla początkujących polecam SEO by Yaost Wink Znacznie bardziej intuicyjna wtyczka, do tego bardzo rozbudowana.


RE: All in One Seo Pack - jak korzystać? - Jacuss - 30-06-2013 18:52

Ja również polecam wtyczkę SEO by Yoast - sam z niej korzystam i jest bardzo dobra dla początkującego, między innymi dlatego, bo po uzupełnieniu tych rubryczek widzisz jak to będzie wyglądać w wyszukiwarce.


RE: All in One Seo Pack - jak korzystać? - separacja - 30-06-2013 19:26

Dzięki za pomoc, można zamknąć.


All in One Seo Pack - jak korzystać? - yazir - 30-06-2013 19:26

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.