Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fake filmik na youtubie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: fake filmik na youtubie (/Temat-fake-filmik-na-youtubie-71964)



fake filmik na youtubie - losiaczek17 - 30-06-2013 14:24

cześć, przeglądając dziś forum natrafiłem na wypowiedź jednego z forumowiczów mniej więcej taką 'da się zrobić taki filmik, że na jakimś programie/grze masz 4 coins i nagle robi się 999 coins'. da się? jeśli tak, to jak? oczywiście mówię o fałszywych filmikach, a chodzi mi o jakąkolwiek grę, np. zarejestruję na farmville i od razu robię taki filmik. proszę o podpowiedzi i z góry dziękuję Tongue


RE: fake filmik na youtubie - Magoru - 30-06-2013 14:27

Cheat Engine albo Charles jeżeli chodzi o aplikacje WEB


RE: fake filmik na youtubie - surfer0700 - 30-06-2013 14:28

Było to już ze 100 razy...........
1. Możesz próbować zmienić wartości CheatEngine.
2. Zmontować filmik w Camtasia 8


RE: fake filmik na youtubie - Br0nek1234 - 30-06-2013 14:28

Da się jak się wziąłeś za PPA powieś takie podstawy znać jest to bardzo łatwe, raczej nikt Ci dokładnie nie powie bo na co komu konkurencja.


RE: fake filmik na youtubie - Qwik - 30-06-2013 14:40

(30-06-2013 14:28)Br0nek1234 napisał(a):  Da się jak się wziąłeś za PPA powieś takie podstawy znać jest to bardzo łatwe, raczej nikt Ci dokładnie nie powie bo na co komu konkurencja.

Napisz to zdanie jeszcze raz bo się przeczytać tego nie da.

Firebugiem da się jeszcze zmieniać wartości.


RE: fake filmik na youtubie - Br0nek1234 - 30-06-2013 14:43

Nie wiem co ty w nim nie rozumiesz. Piszę tam że, da się zrobić, a jak wziął się za PPA to powinien takie podstawowe rzeczy umieć zrobić.


RE: fake filmik na youtubie - Eldoka - 30-06-2013 14:54

Stworzyć taki film jest banalnie prosto...nawet na YouTube masz tutki do tego.


RE: fake filmik na youtubie - separacja - 30-06-2013 15:06

(30-06-2013 14:43)Br0nek1234 napisał(a):  Nie wiem co ty w nim nie rozumiesz. Piszę tam że, da się zrobić, a jak wziął się za PPA to powinien takie podstawowe rzeczy umieć zrobić.

Jest napisane...

Jeżeli gra flashowa (zazwyczaj na facebooku) to musisz użyć cheat engine i zmienić wartość. Jeżeli nie to spróbuj użyć firebuga (prawy przycisk myszy -> zbadaj element)


fake filmik na youtubie - Coristo - 30-06-2013 17:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.