Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB i Twitter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: FB i Twitter (/Temat-FB-i-Twitter-71956)



FB i Twitter - MixKosa - 30-06-2013 12:16

Witam, czy FB i Twitter podnosi wiarygodność bloga czy tylko dla ładnego wyglądu jest ten dodatek?


RE: FB i Twitter - patryk0407 - 30-06-2013 12:21

FB podnosi bo sporo osób lajkuje fankpage Smile


RE: FB i Twitter - Kamilov - 02-07-2013 11:16

Jak ktoś kiedyś powiedział na tym forum : "Rób to tak, żeby samego siebie zrobić w balona"

Postaw się w sytuacji pobierającego : Wchodzisz na stronę, chcesz pobrać plik ale nie masz pewności że jest wiarygodny. Patrzysz na widgety a tam fanpage strony którą lubi X osób. Myślisz : "Jeśli tyle osób lubi tą stronę to znaczy, że musi ona być wiarygodna"


RE: FB i Twitter - MixKosa - 02-07-2013 20:13

Zgadza się ale mój mentor powiedział że to szkoda czasu i że to tylko ładnie będzie wyglądać i szkoda czasy na to ja myślę że idzie to na plus bo jeszcze mam inne korzyści z tego beka ci co widzą o czym mówię to na pewno stosują.


RE: FB i Twitter - Lusek - 02-07-2013 20:26

Zmień mentora Big Grin Podnosi wiarygodność taki fanpgae. Im więcej fanów tym lepiej Smile


RE: FB i Twitter - hertia - 03-07-2013 16:00

A fanpage i polubienia(fb i g+) wpływają na pozycje strony w google w dużym czy małym stopniu
i czy sztuczni fani są tu pomocni czy jednak google nie da się oszukać i ile powinno być tych fanów żeby to wpływało na pozycje w wyszukiwarce?


RE: FB i Twitter - Jacuss - 04-07-2013 00:21

Ilość fanów nie wpływa na pozycje w wyszukiwarce.. Tylko na umysł osób które Twój blog odwiedzają...


RE: FB i Twitter - WazzaP - 04-07-2013 00:27

Ale także jak masz realne kliki to możesz przy wstawianiu nowego posta dać link na fanpage i może kogoś zainteresuje hack :-)


RE: FB i Twitter - TastemanPL - 05-07-2013 20:28

Addmefast i jedziesz Big Grin


RE: FB i Twitter - MixKosa - 05-07-2013 22:27

Można by powiedzieć że FB i Twitter traktuję jako półki na towar skąd klienci biorą go i konsumują na miejscu Tongue rzecz jasna z pięknym przekierowaniem na bloga.